Fly4free.pl

Podróżowanie dla oszczędnych. Sprawdź, kiedy wybrać termin wyjazdu

Foto: Andrey Bayda, Shutterstock
Planowanie podróży z głową to gwarancja udanego wyjazdu. Który miesiąc wybrać, by cena za hotel była jak najniższa, a pogoda pozwalała w pełni cieszyć się wypoczynkiem? Z naszego zestawienia dowiecie się, które trzy miesiące w roku są najkorzystniejsze do odwiedzenia najpopularniejszych kierunków podróży.

Artykuł opracowany na podstawie thesun.co.uk.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy na prawdę taki artykuł musi być przedrukiem z The Sun? Wystarczy stworzyć wątek na forum i brać forumowa chętnie opisze te lokalizacje i poda ceny. Tym bardziej że stawki za które nocują userzy F4F (te prawdziwe, bo tamte są chyba za pokoje w hotelach 5*) są mniej więcej 3 razy niższe. A pomysł żeby USA wrzucać do "jednego wora" to IMO pomyłka. Ktoś kto był choćby na Hawajach i w Vegas wie, że ceny pokoju w tym samym standardzie mogą się różnić 10-krotnie.
Tasma, 12 marca 2017, 20:08 | odpowiedz
Szkoda że nie opisano Australii, bo ostatnio nad nią się zastanawiam. Razem z narzeczonym chcemy polecieć na Wschodnie Wybrzeże. Chcemy wystartować w Brisbane i zakończyć podróż w Melbourne. Może ktoś podpowie kiedy jest najtaniej? Z góry dziękuję. :)
Jmartynkiewicz, 12 marca 2017, 20:26 | odpowiedz
Totalnie nieprzydatny artykuł. Byłem w grudniu i najwięcej za nocleg płaciłem 160zł za dwie osoby 30m od plaży na Phuket. Czy to są ceny jakiegoś Radissona?! Poza tym jak Tasma wspomniał, jak możemy wrzucać do jednego wora całe USA - zresztą podobnie z innymi krajami zawartymi w artykule.
PePe, 12 marca 2017, 20:33 | odpowiedz
Jmartynkiewicz Szkoda że nie opisano Australii, bo ostatnio nad nią się zastanawiam. Razem z narzeczonym chcemy polecieć na Wschodnie Wybrzeże. Chcemy wystartować w Brisbane i zakończyć podróż w Melbourne. Może ktoś podpowie kiedy jest najtaniej? Z góry dziękuję. ?
Witam. Mieszkalem 7 lat w Perth i troszke latalem i szukalem polaczen. Po paru roznych lotach i opcjach moj wybor padal na polaczenia z wieksza iloscia przystankow niz jeden lot po 12 h. Fakt leci sie dluzej ale nie bylem tak zmeczony jak po 12 h za jednym zamachem. Przewaznie wybieralem z europy do Doha tam do azji i pozniej do Au. Jak chcesz tanio to z azji lataja tanie linie jak air asia lub tiger do Au. Czasami linie sri lanka ma smieszne cene raz udalo mi sie kupic business class o $100 drozszy od economy !!!!! Na lot bankok - londyn
Mario, 12 marca 2017, 22:35 | odpowiedz
Patrząc na te ceny wychodzi ze na naszym Bałtykiem jest najtaniej :) I właśnie tam niech uderzą pseudoturyści.
grzewor, 13 marca 2017, 1:22 | odpowiedz
Mario
Jmartynkiewicz Szkoda że nie opisano Australii, bo ostatnio nad nią się zastanawiam. Razem z narzeczonym chcemy polecieć na Wschodnie Wybrzeże. Chcemy wystartować w Brisbane i zakończyć podróż w Melbourne. Może ktoś podpowie kiedy jest najtaniej? Z góry dziękuję. ?
Witam. Mieszkalem 7 lat w Perth i troszke latalem i szukalem polaczen. Po paru roznych lotach i opcjach moj wybor padal na polaczenia z wieksza iloscia przystankow niz jeden lot po 12 h. Fakt leci sie dluzej ale nie bylem tak zmeczony jak po 12 h za jednym zamachem. Przewaznie wybieralem z europy do Doha tam do azji i pozniej do Au. Jak chcesz tanio to z azji lataja tanie linie jak air asia lub tiger do Au. Czasami linie sri lanka ma smieszne cene raz udalo mi sie kupic business class o $100 drozszy od economy !!!!! Na lot bankok – londyn
dziękuję za odpowiedź. :) Ale mi chodziło o noclegi, bo do długich lotów jestem przyzwyczajona. Byłam na Dominikanie, RPA i Tajlandii. Więc długie loty nie są dla mnie problemem. Niektórzy zamiast podpowiedzieć wolą tylko minusować. Co za lud w Polsce...
Jmartynkiewicz, 13 marca 2017, 8:03 | odpowiedz
14-16 stopni w Hiszpanii gdzie? na pewno nie w polnocnej Hiszpanii. srednia cena hotelu w marcu w Valencii to conajmniej 1000 zlotych, jest to najdrozszy okres w roku... Artykul bez sensu.
Justi, 13 marca 2017, 12:23 | odpowiedz
Ja w Barcelonie w styczniu płaciłem 14 euro za dobę za pokój dwuosobowy 5 min od metra i 5 min od morza piechotą (oczywiście prywatny wynajem, nie hotel)
freddiekruger, 13 marca 2017, 13:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »