Podróżniczy maraton w najlepszym wydaniu 🌴🌃🌋 Hiszpania, Mauritius, Singapur, Bali i Seul za 4392 PLN ✨✈️
Składająca się z wielu etapów podróż zaplanowana została w terminie 26 września-3 (4) listopada. Pierwszym z nich jest lot z Warszawy (Modlin) do Madrytu (26 września), z którego kolejnego dnia (27 września) wybierzesz się na Mauritius. Po kilku dniach polecisz do Singapuru (8 października), z którego następnie udasz się na Bali (14 października). Kilka dni później czeka cię lot do Seulu (25 października). Ze stolicy Korei Południowej 3 (4) listopada wrócisz do Warszawy.
📅Termin podróży: 26 września-3 (4) listopada
✈️Linie lotnicza: Ryanair / Iberojet / Air India / Scoot / Vietnam Airlines / Air China
💼Bagaż: podręczny (dokładne wymiary sprawdź na stronach przewoźników)
📝Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Madryt 26 września
Madryt – Mauritius 27 września
Mauritius – Singapur 8 października
Singapur – Denpasar 14 października
Denpasar – Seul 25 października
Seul – Warszawa 3 (4) listopada
Hotel od 237 PLn/pokój/noc
W Seulu zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Nouvelle Itaewon by Aank. Na terenie obiektu znajdziesz między innymi restaurację.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Natomiast na Bali rekomenduję luksusowy 5* hotel Kuta Paradiso. Do twojej dyspozycji będzie między innymi basen, kawiarnia oraz restauracja.
Djerba od 2459 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Brava od 2119 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa del Sol od 2321 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Łódź)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?