Finlandia i Szwecja w jednej podróży z Gdańska za 130 PLN. W cenie przeloty, przejazdy i rejs!

Idąc tropem tanich rejsów linią Viking Line oraz tanich przelotów Wizz Air, proponujemy skandynawską podróż za niewielkie pieniądze. Przeloty z Gdańska do Turku i z powrotem + przejazdy na terenie Finlandii + rejs z Helsinek do Sztokholmu z kabiną w cenie od 130 PLN/osoba!

Trasę Gdańsk – Turku – Gdańsk pokonamy na pokładzie samolotów taniego węgierskiego przewoźnika. Bilety za 78 PLN (wybieramy przelot dla 2 osób za 156 PLN) rezerwujemy na stronie Wizzair.com, płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Zyskaj członkostwo w Wizz Discount Club za darmo >>

Trasę Turku – Helsinki – Turku za 27 PLN/osoba (wybieramy przejazdy dla 2 osób za 54 PLN) pokonamy korzystając z usług taniego przewoźnika OnniBus.

Rejs z Helsinek do Sztokholmu i z powrotem w cenie od 25 PLN/osoba (wybieramy rejs dla 2 osób za 50 PLN) zarezerwujecie na stronie linii Viking Line. Korzystamy z kodu RKSALE. Uwaga: korzystamy z rosyjskiej wersji językowej. Tłumaczyć możemy korzystając z translatora Google. Za informację o rejsie dziękujemy czytelnikowi Kabanos z forum.

Podróż można dowolnie konfigurować, to znaczy skracać/wydłużać pobyt w poszczególnych miejscach, ale wtedy cena będzie się różniła od tytułowych 130 PLN. Wszystkie przedstawione poniżej zrzuty ekranowe przedstawiają rezerwacje dla 2 osób.

Gdańsk – Turku – Helsinki – rejs do Sztokholmu – Helsinki – Turku – Gdańsk za 130 PLN:

Nie masz członkostwa w Wizz Discount Club i nie możesz skorzystać z najniższych cen? Dostaniesz je za darmo do kart płatniczych (kredytowej i debetowej) Raiffaisen Polbank Wizz Air. Do tego 50 zł premii i możliwość zbierania punktów, które wymienisz na bilety Wizz Air >>

Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Turcji z all inclusive 🌊☀️ 4* hotel Grand Viking za 2529 PLN
Turcja z Warszawy 2529 PLN

Lato w Turcji z all inclusive: 4* hotel Grand Viking

Przygoda czeka! 🐪🛕 Kair, Sri Lanka i Malediwy w jednej podróży za 2879 PLN 🍹⛵
Przygoda z Warszawy 2879 PLN

Przygoda, której długo nie zapomnisz! Egipt, Malediwy i Sri Lanka

Czarnogóra bez przepłacania 🌊✈️ Budva na 5 nocy w za 999 PLN ⛰️🏖️
Czarnogóra z Wrocławia 999 PLN

Budva bez przepłacania: 5 nocy w Czarnogórze

Amerykański sen w wersji plażowej 🏖️😍 Tydzień w Miami Beach za 3994 PLN ✨😎
Miami Beach z Berlina 3994 PLN

Amerykański sen w wersji plażowej. Loty i hotel tuż przy plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Hej. Próbuję usilnie wziąć udział w tym 'przedsięwzięciu' ;), ale niestety kompletnie nie wychodzi mi rejs za 12 euro, tylko za 112!!! O co chodzi, gdzie jest 'myk'???
Matylda, 27 marca 2015, 12:45 | odpowiedz