Fly4free.pl

Podróż do Wenecji za 582 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Katowic + noclegi w 4* hotelu

582 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S.Borisov / Shutterstock
Wenecja to świetny pomysł na okołoweekendową wycieczkę! Poza wysokim sezonem możesz spodziewać się mniejszej ilości turystów i niższych cen. Zobacz plac św. Marka i klimatyczne kanały z gondolami, a także skosztuj włoskiej kuchni!

Do Włoch udasz się w terminie 3-6 grudnia (sobota-wtorek). Czeka cię bezpośredni lot z Katowic na główne lotnisko w Wenecji, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu zatrzymasz się w eleganckim 4* hotelu Plaza Venice. Jest on zlokalizowany w miejscowości Mestre, bezpośrednio przy dworcu, więc będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania Wenecji.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz tylko 582 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 272 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 892 PLN/2 osoby/pobyt

W Wenecji wybrałam dla ciebie noclegi w 4* hotelu Plaza Venice. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy dworcu w miejscowości Mestre, przez co będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania „miasta na wodzie”.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 583 PLN/osoba

Wizyta w mieście nie może obyć się bez wycieczki po jego kanałach! Zarezerwuj prywatny rejs gondolą z odkrywaniem tajemniczych miejsc Wenecji, by zobaczyć niezwykłe oblicze tego regionu.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »