Fly4free.pl

Podróż do Singapuru za 3571 PLN. Loty z dużym bagażem z Krakowa + noclegi w hotelu

3571 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kanuman-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na daleką podróż? Idealnie się składa. Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i udaj się do wyjątkowego Singapuru. Zobacz słynny hotel Marina Bay Sands oraz piękne Gardens by the Bay.

Do Azji udasz się w terminie 3 (4) – 10 października. Czekają cię loty z Krakowa do Singapuru, realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT i Turkish Airlines. W cenę biletów wliczono bagaż podręczny i rejestrowany, a po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule.

W Singapurze rekomenduję pobyt w hotelu 81 Princess. Na miejscu znajdziesz komfortowy pokój z prywatną łazienką i darmowym WiFi. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: PLL LOT i Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 3571 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze.

Podróż 2663 PLN/2 osoby

Kraków – Singapur – Kraków >>

Hotel 1815 PLN/pobyt/2 osoby

W Singapurze proponuję zakwaterowanie w hotelu 81 Princess. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką, klimatyzacją i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 401 PLN/osoba

Wybierz się w rejs katamaranem o zachodzie słońca! Podziwiaj malowniczy Singapur i zrelaksuj się w komfortowych warunkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »