Fly4free.pl

Podróż do Singapuru za 2924 PLN. Bezpośrednie loty z Berlina + noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2924 PLN
Oferta nieaktualna
singapur widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Prasit Rodphan : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i wybierz się do Azji. Odwiedź wyjątkowy Singapur, który będzie idealnym kierunkiem na zimową wycieczkę. Zobacz pełne atrakcji miasto oraz skosztuj lokalnej kuchni.

Do Miasta Lwa udasz się w terminie 7 – 14 lutego 2024 r. Czekają cię bezpośrednie loty z Berlina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot. W cenę biletów wliczono bagaż podręczny.

W Singapurze proponuję pobyt w hotelu 81 Princess. Na miejscu skorzystasz z komfortowego pokoju z prywatną łazienką i darmowym WiFi. Z lotniska do miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: luty 2024
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 2924 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze.

Podróż 3925 PLN/2 osoby

Berlin – Singapur – Berlin >>

Hotel 1923 PLN/pobyt/2 osoby

W Singapurze będziesz zakwaterowany w hotelu 81 Premier Princess. Obiekt zlokalizowany został w centrum miasta. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają to miejsce.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 386 PLN/osoba

Wybierz się w rejs katamaranem o zachodzie słońca! Podziwiaj malowniczy Singapur i zrelaksuj się w komfortowych warunkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ogólnie oferta fajna, szkoda tylko, że loty bez pośredników. Tym bardziej, że opinie mają bardzo słabe i istnieje duże ryzyko, że do samolotu się nie wsiądzie...
Anna K, 15 kwietnia 2023, 7:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »