Fly4free.pl

Podróż do Kambodży za 2153 PLN. Loty z Berlina i 7 noclegów w 4* hotelu

2153 PLN
Kambodża Phnom Penh
Foto: Elite Studio / Shutterstock .com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mam dla was ofertę podróży do Azji Południowo-Wschodniej, w szczycie panującego tam sezonu. Jeżeli szybko podejmiecie decyzję, to już pod koniec stycznia wylądujecie w Kambodży, w której przebywać będziecie przez kolejnych 7 dni. Wspaniała pogoda, piękne miejsca do zwiedzania oraz pyszna kuchnia, to wszystko czeka na was na miejscu.

Do stolicy Kambodży podróżować będziecie z berlińskiego portu lotniczego Tegel. Ze stolicy Niemiec wylecicie 25 stycznia, a w Phnom Penh wylądujecie 26.01. W drogę powrotną z Azji do Berlina wyruszcie 2 lutego, aby w Europie wylądować 03.02.

W trakcie podróży czekają was wygodne przesiadki w Amsterdamie i Kantonie (przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika). Loty międzykontynentalne (oraz po Azji) operowane są przez China Southern Airlines. Podczas lotów możecie liczyć m.in. na posiłki oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe.

W Phnom Penh polecam wam noclegi w 4* hotelu z odkrytym basenem. Znajduje się on w odległości 2.5 km od Pałacu Królewskiego oraz centrum miasta. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Termin podróży: 25 (26) stycznia – 2 lutego
Linia lotnicza: China Southern Airlines, KLM
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2153 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel900 PLN/2 osoby/pobyt

W Kambodży polecam wam noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Prasats Boutique.

Kambodża spanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Phnom Penh?

Będąc w stolicy Kambodży obowiązkiem wręcz jest zwiedzenie kompleksu pałacowego (Royal Palace), który został zbudowany w 1866 roku. Odrobinę historii poznacie odwiedzając m.in. takie miejsca jak National Museum of Cambodia, Choeung Ek oraz Tuol Sleng.

W Phnom Penh znajdziecie także wiele buddyjskich świątyń, według mnie warte odwiedzenia są te: Wat Phnom, Srebrna Pagoda w Phnom Penh, Wat Botum Park oraz Ounnalom Pagoda. Natomiast poza miastem należy wejść na szczyt górski Phnom Baset.

Jak w każdym dużym azjatyckim mieście, tak i w Phnom Penh wieczorem odbywa się Night Market – to właśnie tam będziecie mieli okazje skosztować tutejszej kuchni.

Foto: DPiX Center / Shutterstock
Foto: thegrimfandango / Shutterstock
Foto: Natalia Davidovich / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Zapoznajcie się z naszymi wskazówkami jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

  • Sprawdźcie, co jeszcze warto zobaczyć w Phnom Penh‎.

  • Wiele przydatnych informacji o Kambodży zajdziecie na naszym forum.

  • Do Kambodży zabierzcie wielowalutową kartę Revolut, aby nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »