Podróż do Azji: Singapur, Surabaja, Lombok i Kuala Lumpur za 3066 PLN. Wylot z Warszawy

3066 PLN Azja 4w1 z Warszawy
Zaplanuj niezapomnianą wyprawę do Azji. Odwiedź Miasto Lwa, zobacz Jawę, odkryj wyspę Lombok oraz skosztuj street foodu w Kuala Lumpur.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

W podróż udasz się w terminie 11-26 listopada. Najpierw polecisz do Singapuru z Warszawy z przesiadką w Londynie. 14 listopada odwiedzisz Surabaję. Następnie udasz się na wyspę Lombok (19 listopada). Ostatnim etapem podróży będzie Kuala Lumpur (23 listopada), skąd wrócisz do Polski.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: British Airways,
Bagaż: podręczny (do 8 kg) oraz przedmiot osobisty (plecak lub torebka)

Plan podróży:
Warszawa – Singapur 11 listopada
Singapur – Surabaja 14 listopada
Surabaja – Lombok 19 listopada
Lombok – Kuala Lumpur 23 listopada
Kuala Lumpur – Warszawa 26 listopada

Hotel od 67 PLN/noc/2 osoby

W SIngapurze wybierz 4* hotel Furama RiverFront. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Surabai polecam 4* hotel Garden Palace. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspie Lombok dobrym wyborem będzie 4* hotel ASTON Inn Mataram. Na miejscu znajdziesz basen i taras słoneczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kuala Lumpur postaw na 4* hotel Trion by Five Senses. Tutaj również skorzystasz z basenu zewnętrznego oraz siłowni.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2.03.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
🌴 Bali: rajsko, first minute i z przesiadkami w Singapurze 🦁 Wycieczka za 2729 PLN (✈️+⭐⭐⭐⭐ hotel) 🌺
Indonezja z Wiednia 2729 PLN

Wycieczka na Bali: tanio, first minute, z przesiadkami w Singapurze

🚨HIT🚨😱 Wietnam za 599 PLN 🔥 Czarterowy lot na Phu Quoc w jedną stronę 🌴🌊
Wietnam z Poznania 599 PLN

HIT! Wietnam bez wizy: loty na Phu Quoc w supercenie!

Tajlandia z północy na południe ⛰️🏖️ Bangkok, Chiang Rai i Phuket od 2885 PLN 🐘🌺 (loty Finnair z 3 miast) ✈️
Tajlandia z 3 miast 2885 PLN

Odkryj Tajlandię z północy na południe: Bangkok, Chiang Rai i Phuket

Tajlandia mniej znana 🇹🇭 Loty Air Chiną do Chiang Mai z Warszawy od 2603 PLN 🔥
Tajlandia z Warszawy 2551 PLN

Nie plaże, tylko góry i świątynie. Chiang Mai w północnej Tajlandii

Singapur (5 dni) w Hotel Boss z Wrocławia
OD 4379 PLN

Singapur (5 dni) w Hotel Boss z Wrocławia

Okazja od naszego partnera
Singapur (5 dni) w ST Signature Chinatown z Wrocławia
OD 4179 PLN

Singapur (5 dni) w ST Signature Chinatown z Wrocławia

Okazja od naszego partnera
Singapur (5 dni) w Oasia Hotel Novena, Singapore z Wrocławia
OD 4829 PLN

Singapur (5 dni) w Oasia Hotel Novena, Singapore z Wrocławia

Okazja od naszego partnera
Singapur (5 dni) w Venue Hotel z Wrocławia
OD 4079 PLN

Singapur (5 dni) w Venue Hotel z Wrocławia

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

No tak. Ale listopad jest najgorszym miesiącem na Indonezję. Opady na Lombok w listopadzie są rekordowe w ciągu roku! Jako alternatywę proponuję podróż ze Scootem z Berlina w optymalnym czerwcu - bilety BER-SIN-BER po 2000 PLN.
Kornel, 1 maja 2024, 18:02 | odpowiedz