Początek lata w Chorwacji za 1058 PLN. Loty do Zadaru z Wrocławia + 7 noclegów

1058 PLN Chorwacja z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Rozpocznij wysoki sezon turystyczny z przytupem i odwiedź słoneczną Dalmację. Nad Morzem Adriatyckim czeka na ciebie pogoda idealna do plażowania oraz wiele atrakcji, takich jak organy morskie w Zadarze czy Park Narodowy Krka.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Zadaru wybierzesz się w terminie 18 – 25 (26) czerwca. W obie strony polecisz bezpośrednio z Wrocławia na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Dalmacji proponuję pobyt w apartamencie Natali. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają ten obiekt. Z lotniska najłatwiej dojedziesz tam komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: czerwiec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1058 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 576 PLN/2 osoby

Wrocław – Zadar – Wrocław >>

Hotel 1539 PLN/2 osoby/pobyt

W Zadarze rekomenduję zakwaterowanie w apartamencie Natali. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z aneksem kuchennym, sypialnią, balkonem i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 627 PLN/2 osoby/pobyt

Masz w planach zobaczyć coś więcej? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Chorwacji. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedziesz we wszystkie interesujące cię miejsca.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Chorwacja z widokiem na Hvar 🌊🏖️ 7 dni na Riwierze Makarskiej za 1697 PLN
Chorwacja z 2 miast 1697 PLN

Chorwacja z widokiem na Hvar: 7 dni na Riwierze Makarskiej

WARTO 🔥 Jednodniówki w Chorwacji od 128 PLN 😍 Bilety do Rijeki 🇭🇷 Dostępne również dłuższe pobyty 😎
Chorwacja z Gdańska 128 PLN

Szybki wypad do Chorwacji w świetnej cenie

Słoneczny urlop po Chorwacku ☀️ 🤩 Wczasy w 4* hotelu z wyżywieniem za 2228 PLN 🌊✈️
Chorwacja z Poznania 2228 PLN

Słoneczny urlop w bałkańskim stylu. Loty i 4* hotel z wyżywieniem

Tanio❗Wakacyjne loty do Chorwacji, Czarnogóry, Włoch, Bułgarii, Grecji i na Cypr od 77 PLN (w jedną stronę) 😮
Tanio na południe z Polski 77 PLN

Wakacyjne loty na południe Europy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?