Fly4free.pl

Noclegi po królewsku: pobyty z weekendem w hotelach zamkowych od 151 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
151 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.10.2020 - 16.11.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w podróż po Polsce i podarujcie sobie odrobinę ekstrawagancji. W różnych rejonach kraju proponuję wam zakwaterowanie w zamkach, które zostały przekształcone w doskonałe obiekty noclegowe.

W przygotowanym przeze mnie zbiorze znajdziecie obiekty o wysokim standardzie oraz posiadające bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości. Na pobyt udać się będziecie mogli w październiku i listopadzie, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek). Dostępnych jest wiele dat, więc bez trudu znajdziecie coś dla siebie.

Hotelod 151 PLN/2 osoby/noc

Zacznijmy od 3* hotelu Zamek w Krasiczynie, który położony jest nieopodal nadbrzeża rzeki San oraz w odległości 10 km od Przemyśla. Pokoje znajdują się w różnych częściach zamku, wszystkie są ogrzewane i posiadają łazienkę. Za dodatkową opłatą będziecie mogli wypożyczyć rowery.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się na północ, do woj. warmińsko-mazurskiego, gdzie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Zamek Reszel. Pokoje zostały urządzone w podobnym stylu, ale każdy różni się od siebie wielkością.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Tylko 4 PLN więcej przyjdzie wam zapłacić za pobyt ze śniadaniami w obiekcie Zamek Moszna, który od niezwykłej warowni o tej samej nazwie oddalony jest kilka kroków spacerem. Wszystkie pokoje są ogrzewane i wyposażone w telewizor LCD, a w łazience znajduje się prysznic.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pokoje w obiekcie Zamek Golubski zostały wyposażone w antyczne, drewniane meble oraz łazienkę z prysznicem. Do oddalonego o nieco ponad 40 km Torunia dojedziecie autem w niecałą godzinę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W 3* hotelu Zamek w Baranowie Sandomierskim zakwaterowani będziecie w XVI-wiecznym budowli, która od brzegu Wisły oddalona jest o 1,5 km. W każdym pokoju jest łazienka, a w cenę noclegu wliczone są codziennie śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Mieszczący się we wspaniałej XV-wiecznej budowli – obiekt Dom Polonii Zamek, wyróżnia się okazałymi wnętrzami oraz doskonałą lokalizacją w historycznym Pułtusku. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania serwowane w formie bufetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatni na mojej liście jest 4* hotel Zamek Topacz, który znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Kompleks składa się z 6 budynków i jest położony na posesji o powierzchni 50 hektarów z ogrodem i stawem. Pokoje i apartamenty wyposażone zostały w liczne udogodniania, na które składają się m.in. telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna lub prysznic.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce? Czemu nie!

Zamek Moszna jest jednym z najbardziej znanych obiektów zabytkowych na ziemi opolskiej oraz zajmuje drugą pozycję na liście TOP 10 – Najpiękniejsze polskie zamki. Trudno rozpisywać się nad tym miejscem, musicie po prostu je zobaczyć!

Co jeszcze warto odwiedzić? Wybierzcie się do oddalonego od zamku o 35 km Opola, gdzie rekomenduję wam wizytę na starym mieście, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice i zwiedzanie Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatru

Spędzając czas w sąsiedztwie Torunia, nie sposób wybrać się do tego pięknego miasta, które słusznie kojarzyć się wam może ze znanym astronomem, tradycyjnymi pierniczkami oraz gotycką zabudową. W czasie waszych spacerów koniecznie zobaczcie zabytkowe kamienice w centrum miasta, ratusz miejski, Kościół Mariacki oraz pozostałości zamku krzyżackiego. Nie zapomnijcie również o wizycie w Żywym Muzeum Piernika.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »