Fly4free.pl

PLL LOT: tanie loty do USA i Kanady z Czech od 1540 PLN. Dużo dostępnych terminów, również na majówkę!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1540 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stockbym / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Świetne ceny lotów "za wielką wodę"! Skorzystaj ze sporej dostępności kierunków oraz dat i wybierz kombinację najlepszą dla siebie, by w przyszłym roku spędzić niezapomniany urlop w Ameryce Północnej.

Poniżej znajdziesz wybrane najciekawsze propozycje lotów do USA i Kanady zza naszej południowej granicy. Na wycieczkę możesz udać się z Pragi lub Ostrawy, a dostępnych jest wiele atrakcyjnych terminów – w tym na majówkę!

Wszystkie loty to podróże realizowane na pokładzie samolotów linii PLL LOT z przesiadkami w Warszawie. W celu uzyskania tak niskich cen, muszą zacząć się one w Czechach. Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i przedmiot osobisty.

Termin podróży: styczeń – maj
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 680 PLN/pokój

W centrum Nowego Jorku zatrzymaj się w hotelu Leo House, położonym niedaleko serca Manhattanu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się na Florydę? W Miami rekomenduję postawić na zakwaterowanie w świetnie ocenianym 4* hotelu znanej sieci Novotel.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles wybierz pobyt we wspaniałym 5* hotelu Downtown Los Angeles Proper. To miejsce, które na długo zostanie w twojej pamięci!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1031 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by na własną rękę odkrywać interesujące cię atrakcje. Wynajmij go tuż po wylądowaniu w Miami.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »