Fly4free.pl

PLL LOT: Pekin z polskich miast od 1576 PLN

1576 PLN
Pekin Świątynia Nieba
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ostatnie dni na to, by skorzystać z bardzo dobrej oferty przelotów do Chin. Przeloty do stolicy Państwa Środka możecie rezerwować aż z 7 polskich miast w terminach do marca 2020 roku.

W najniższej cenie 1576 PLN polecicie (np. 24-31 października) z Krakowa, tylko parę złotych więcej będą was kosztować loty z Katowic, z Rzeszowa i z Poznania. W każdym z powyższych przypadków do Chin polecicie z przesiadką na warszawskim lotnisku. Promocja obowiązuje do 20 sierpnia 2019, czyli zostaje wam niewiele czasu do namysłu.

Z Warszawy do Pekinu polecicie bezpośrednio na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner. W dwóch pozostałych przypadkach, tj. z Gdańska oraz z Krakowa, będziecie podróżować z przesiadką w stolicy Polski.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Pekinu

Jeżeli chcecie poznać wszystkie dostępne terminy, skorzystajcie z kalendarzy lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznań, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W Pekinie proponuję wam zatrzymać się w hotelu Jinjiang Inn, który położony jest zaledwie 15 minut spacerem od Świątyni Nieba i 4 km od centrum miasta. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację oraz telewizor. W łazience znajduje się prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »