Fly4free.pl

PLL LOT: Pekin od 1544 PLN. Wyloty z 10 miast!

1544 PLN
Pekin Świątynia Nieba
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się zimą lub wczesną wiosną do stolicy Chin. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić, w mieście jest wiele miejsc wartych odwiedzenia.

W najniższych cenach do Pekinu polecicie w okresie od 10 lutego do 18 kwietnia. Podróż odbędziecie na pokładach samolotów naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Do wyboru macie wyloty z Warszawy oraz dziewięciu portów regionalnych. Osoby planujące rozpocząć swą podróż na stołecznym lotnisku Chopina do Pekinu polecą bez przesiadek. W przypadku wylotów z pozostałych miast musicie liczyć się z przesiadką w Warszawie.

Lot międzykontynentalny odbędziecie na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner. W cenę biletów lotniczych wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku). Oferta przewoźnika uwzględnia również catering w postaci dwóch posiłków, przekąsek oraz napojów. Po odbyciu lotów uczestnicy programu Miles & More mogą liczyć na powiększenie swojego stanu konta milowego.

Termin podróży: luty – kwiecień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel356 PLN/2 osoby/noc

W Pekinie proponuję wam pobyt w centralnie położonym 4* hotelu Bejing Guangxi.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co musicie zobaczyć w trackie pobytu?

Stolica Państwa Środka to raj dla miłośników architektury. Pałac letni, Świątynia Niebios czy Zakazane Miasto – to pozycje obowiązkowe. Na każde z tych miejsc zarezerwujcie jeden dzień, bo naprawdę jest co zwiedzać.

Przejdźcie się po Tiananmen – największym placu świata. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Pekinu, a jednocześnie centralny punkt miasta, gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia polityczne Chin.

Pekin określiłabym jako kulinarną stolicę świata. Spróbujecie tam potraw, które trudno sobie wyobrazić. Szczególnie polecam chiński „street food”, który osobiście bardzo lubię. Dania na nocnych targach i w ulicznych budkach mają swój niepowtarzalny aromat i „styl”, którego próżno szukać nawet w najbardziej wykwintnych restauracjach.

Będąc w okolicach Pekinu, nie możecie ominąć jednej z największych atrakcji, czyli Wielkiego Muru Chińskiego.

pekin
Foto: superjoseph / Shutterstock
pekin
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Wielki Mur Chiński
Foto: zhu difeng / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z Warszawy do Azji polecicie bezpośrednio na pokładzie naszego narodowego przewoźnika PLL LOT.

  • Przy lotach z portów regionalnych, czeka was przesiadka w Warszawie.

  • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg) oraz Bagaż rejestrowany – suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

  • Pamiętajcie, że wybierając się do Chin będziecie potrzebowali wizy! Wszelkich informacji na ten temat szukajcie w tym artykule.

  • Metro w Pekinie jest świetnie zorganizowane. Zdecydowanie proponuję korzystać właśnie z tej formy poruszania się po mieście. Przejazdy kosztują dosłownie grosze! Najtańsze bilety kosztują już od 3 CNY (ok. 1,6 PLN).

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • W trakcie urlopu warto płacić wielowalutową kartą Revolut, aby nie stracić na przewalutowaniach.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »