Fly4free.pl

PLL LOT: Loty do Los Angeles z trzech polskich miast od 1941 PLN

Foto: FiledIMAGE, Shutterstock
Polski przewoźnik wrzucił do systemu rezerwacyjnego bilety w dość dobrych cenach do Kalifornii. Z Warszawy są to loty bezpośrednie, z Krakowa i Gdańska z wygodną przesiadką w stolicy.

Wycieczka do USA to marzenie wielu z nas. Jednym z miast które warto wybrać jako cel takiej podróży to Los Angeles z bajkowym Disneylandem, Hollywood, rezydencjami w Beverly Hills i wspaniałymi plażami. To metropolia z fascynującą historią i bogatym dziedzictwem kulturowym. Dla fanów aktywnego wypoczynku jak i planujących wygrzewanie się na słońcu, czeka 75 mil wybrzeża ciągnącego się od Malibu aż po Long Beach. To raj i królestwo windsurferów. To również setki mil ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Wybierając się na zachodnie wybrzeże, warto odwiedzić pomyśleć o wycieczce do Las Vegas czy San Francisco.

LOTY

Sprawdź wszystkie dostępne terminy w kalendarzach:

Z Warszawy:

Z Gdańska:

Z Krakowa:

Przykładowe rezerwacje:

Z Warszawy:

Z Krakowa:

Z Gdańska:

W podróż linią PLL LOT zabierzecie bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku bagażowego). Katering w cenie biletu.

NOCLEGI

Zakwaterowanie w Los Angeles to wybór spośród tysiąca obiektów. Od najtańszych hosteli z salami koedukacyjnymi, po prywatne apartamenty, pensjonaty i hotele. Do wyboru skromne 2* obiekty, komfortowe 4* aż po luksusowe 5* hotele:

AUTO

Wypożycz samochód i zwiedzaj jak najwięcej:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
W listopadzie temperatura spada w nocy do 9 stopni w dzień czasami 18 -20 stopni. W Zion jeszcze zimniej rano 4,5 stopni a w okolicach już śnieg
Vacaldo, 21 marca 2017, 9:15 | odpowiedz
Podobno bilety do LAX kiepsko się sprzedają ale nie wiem ile w tym prawdy.
Czeremis, 21 marca 2017, 10:30 | odpowiedz
Czeremis Podobno bilety do LAX kiepsko się sprzedają ale nie wiem ile w tym prawdy.
Myślę że odsprzedaż jest dobra bo to dobre połączenie - Dużo "Żon Hollywood" :). NIestety jest o 1000 zł drożej niż LH z przesiadką w FRA jak ja bookowałem a to juz jest duża różnica.
alpin, 21 marca 2017, 10:39 | odpowiedz
2k czy 3k za bilety co za roznica jak i tak na miejscu lekko 10-15k /tydzien taka przyjemnosc
amerykanin, 21 marca 2017, 16:45 | odpowiedz
10h z Gdańska, wygodna przesiadka :D
ja, 22 marca 2017, 11:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »