Fly4free.pl

PLL LOT: Los Angeles z 6 polskich miast od 2145 PLN. Także bezpośrednio!

2145 PLN
Los Angeles Venice Beach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Checubus / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dziś macie okazję na zaplanowanie podróży na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Hollywood przyciąga was jak magnes, to nie dajcie się prosić, tylko zarezerwujcie bilety.

Te może nie są w takiej cenie jak ostatnio, ale za to tutaj wliczony macie bagaż rejestrowany (nadawany do luku). W kwocie 2145 PLN do Los Angeles udacie się ze stolicy Polski oraz z Gdańska. Przeloty do Kalifornii dostępne są na podróże pomiędzy 28 sierpnia, a 13 grudnia. Rezerwację musicie zrobić dziś do 23:59.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Los Angeles

Podczas trwającej „Szalonej Środy” dostępne są także loty z Wrocławia, z Krakowa, z Katowic i z Poznania. Z Warszawy do Stanów lecicie bezpośrednio, a trasę obsługuje Boeing 787 Dreamliner. Natomiast, w przypadku lotów z portów regionalnych, czeka was przesiadka na stołecznym lotnisku.

Chcecie wiedzieć w jakich terminach możecie udać się do Kalifornii? Wystarczy, że klikniecie w nazwę miasta, a zostaniecie przekierowani do kalendarza z dostępnymi datami. Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W Los Angeles proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Titta Inn. Pokoje posiadają na wyposażeniu klimatyzację, telewizor oraz łazienkę z prysznicem.

Do jeszcze lepszego odkrywania zachodniego wybrzeża niezbędne będzie auto. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Los Angeles. Ceny wynajmu zaczynają się już od 103 PLN/doba. San Francisco, Las Vegas czy Wielki Kanion, to tylko niektóre z miejsc, które warto odwiedzić będąc w okolicy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »