Fly4free.pl

Najtaniej w historii! PLL LOT: loty do Libanu z 10 miast od 438 PLN

438 PLN
panorama miasta
Foto: Baishev / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tak niskiej ceny na tym kierunku nasz narodowy przewoźnik nie oferował nigdy wcześniej. W podróż do Bejrutu możecie udać się ze stołecznego lotniska, ale także z aż 9 portów regionalnych! To świetna okazja, aby wybrać się do tego wciąż nieodkrytego kraju i przy okazji sprawić sobie prezent od Św. Mikołaja!

Bilety do Libanu w tak dobrej cenie dostępne są na podróże w pierwszym kwartale 2020 r. Promocja obowiązuje do 24 grudnia, więc macie trochę czasu na podjęcie decyzji. W najniższej cenie kupicie bilety z Warszawy. Jednak tylko kilkadziesiąt złotych więcej zapłacicie za loty z wielu portów regionalnych (Rzeszów, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Katowice, Szczecin, Lublin).

W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny o standardowych wymiarach. Skorzystajcie z naszych porad dotyczących pakowania.

Termin podróży: styczeń – marzec 2020
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel152 PLN / noc

Skorzystajcie z obniżonej ceny i zarezerwujcie noclegi w The Mayflower Hotel.

rezerwacja hotelu

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bejrutu

Co zobaczyć w Libanie?

Liban to bardzo zróżnicowany kraj, zarówno pod względem ekonomicznym, ale co ważniejsze z punktu widzenia turysty, także kulturowym. Ta wielobarwność przejawia się w architekturze, tradycjach, kuchni itd.

Głównym deptakiem Bejrutu jest ulica Hamra, pełna sklepów i hoteli. Warta spaceru jest także nadmorska promenada, skąd dostrzeżecie dwie wystające z morza skały (tzw. Skały Gołębie). Koniecznie musicie zawitać na starów, gdzie w centralnej części znajduje się plac de l’Etoile z wieżą zegarową.

Na nieco dalsze wycieczki proponuję: miasto Byblos – pamiątka po obecności na terenach Libanu Fenicjan, pełne stalaktytów jaskinie Jeita Grotto, rezerwat cedrów w okolicy miasta Baszarri – drzewo to w końcu jest symbolem kraju, a dla miłośników trunków Dolinę Bekaa, gdzie znajdziecie wiele winnic.

zachód słońca
Foto: Giscard Matar / Shutterstock.com
las cedrowy
Foto: Marco Ramerini / Shutterstock.com
Foto: EDDY Bittar / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 35 x 12 cm.

  • Po przylocie obywatele Polski otrzymają bezpłatną wizę upoważniającą do 30-dniowego pobytu na terenie Libanu.

  • Zimą pogoda w Libanie będzie znacznie lepsza niż w Polsce. Możecie spodziewać się nawet powyżej 20 stopni Celsjusza.

  • Oficjalną walutą w Libanie jest funt! Za złotówkę otrzymacie ok. 400 funtów libańskich.

  • Zaoszczędźcie na przewalutowaniach i płaćcie w Libanie wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
W tych terminach to chyba tylko na narty, bo inaczej dupsko odmrozi;) Ostatnio jak byłem raz w lutym, raz w marcu, to żałowałem że w ogóle się znalazłem w pasie górskim między Libanem, a Antylibanem;) Nad morzem jeszcze ujdzie, ale lepiej śmigać po kwietniu na piękną zieloną, wiosenną porę z przyzwoitymi temperaturami i mnogością opcji zwiedzania całego kraju bez upierdliwej aury;) Pozdro!
ciachu25, 22 grudnia 2019, 12:26 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Najgorsze możliwe godziny lotówPrzylot 3 w nocy a wylot 4 w nocy i tylko dlatego odpuszczam.LOT ogarnij się...
turczynin, 22 grudnia 2019, 15:50 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »