Fly4free.pl

PLL LOT do Pekinu z 5 miast od 1539 PLN. Bardzo dużo terminów!

1535 PLN
Pekin panorama miasta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Polecam wam wybrać się do stolicy Chin. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić, w mieście jest wiele miejsc wartych odwiedzenia.

Od 3 listopada do 30 czerwca do Pekinu podróżować możecie w promocyjnej cenie (od 1539 PLN) z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Wrocławia. Przeloty obsługiwane są przez PLL LOT z przesiadką w stolicy Polski. Międzykontynentalne połączenie wykonywane jest Boeingiem 787 Dreamliner. W cenę biletu wliczone są: bagaż podręczny oraz dwa bagaże nadawane do luku.

Najniższa cena (1539 PLN) obowiązuje na połączenie z Gdańska. W takiej kwocie podróżować możecie m.in. na Święta Wielkanocne, Boże Ciało oraz 8-17 listopada, 14-23 lutego czy 14-23 marca.

1649 PLN zapłacą osoby wybierające się w podróż z katowickiego lotniska m.in. w terminach 4-12 listopada, 6-15 grudnia oraz 11-19 kwietnia. Tylko 6 złotych więcej (1655 PLN) kosztować będą bilety osoby wylatujące z Wrocławia. Do wyboru mam dla nich kilka terminów: 14-23 marca, 10-19 kwietnia, 1-10 maja oraz 12-21 czerwca.

Podróżni wylatujący z krakowskiego lotniska za bilety do Stolicy Chin będą musieli zapłacić 1669 PLN. Zebrałem dla nich także kilka terminów 15-24 listopada, 7-16 lutego, 6-15 marca czy 22-31 maja. Najwięcej, bo aż 2276 PLN za bilety zapłacić będą musieli podróżni wylatujący z Warszawy.

W stolicy Chin proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Jinjiang Inn, który leży w odległości odległości 8 minut spacerem od Świątyni Nieba.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Pekiny

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU

UWAGA! Obywatele RP wybierający się w podróż do Chin z przesiadką do 24 godzin nie potrzebują wizy. Natomiast, gdy lecicie przez Pekin, Szanghaj, Chengdu czy Guangzhou (Kanton), macie możliwość zatrzymania się w każdym z miejsc na okres od 72 aż do 144 godzin. By móc skorzystać z takiej opcji, waszym kolejnym miejscem w podróży musi być inny region, niż ten z którego przybyliście, np. Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Osaka. Trasa Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Dubaj - Berlin nie "łapie" się na darmowy pobyt tranzytowy.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »