Fly4free.pl

PLL LOT: bezpłatna zmiana rezerwacji do Kijowa i Lwowa

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o bezpłatnej zmianie rezerwacji dla pasażerów, którzy wykupili bilety na rejsy do Kijowa oraz Lwowa. Ma to związek z ostatnimi wydarzeniami w Kijowie.

W związku z sytuacją na Ukrainie, dajemy swoim pasażerom możliwość nieodpłatnej zmiany rezerwacji na rejsy do Kijowa i Lwowa, które odbędą się do końca lutego 2014. Każdy, kto kupił bilet na lot do tych dwóch miast, mający odbyć się w tym terminie, będzie mógł zmienić rezerwację i wybrać inny dowolny termin na przestrzeni roku – czytamy w wydanym oświadczeniu.

Pasażer będzie też mógł zmienić kierunek dopłacając tylko różnicę w cenie biletu do innego miasta. Oznacza to, że pasażerowie mogą albo nieodpłatnie zmienić daty i w innym terminie polecieć na trasie Warszawa-Kijów-Warszawa, czy Warszawa-Lwów-Warszawa, albo zamienić bilet do Kijowa lub Lwowa na każde inne europejskie miasto z siatki połączeń PLL LOT, również na przestrzeni roku i wyrównać różnicę w cenie pomiędzy biletami, jeżeli taka będzie.

Zmian rezerwacji można dokonać dzwoniąc do Call Center LOT-u: 801 703 703 (w Polsce) lub +48 22 577 99 52 (za granicą).

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że obecnie wszystkie rejsy do Kijowa i Lwowa realizowane są zgodnie z rozkładem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tylko myk jest taki, ze kupujac bilet w szalonej Srodzie ceny byly inne i teraz doplata jest nie fair.
Antia, 19 lutego 2014, 14:48 | odpowiedz
Proszę nie narzekać! Fair jest fakt, że w obliczu nieprzewidzianych wcześniej okoliczności Przewoźnik daje możliwość bezpłatnych zmian.
Błażej, 19 lutego 2014, 14:56 | odpowiedz
AntiaTylko myk jest taki, ze kupujac bilet w szalonej Srodzie ceny byly inne i teraz doplata jest nie fair.
Skoro loty odbywają się normalnie, to jest to moim zdaniem spory ukłon do pasażerów którzy mają wykupione bilety na te połączenia. Gdyby nie dali takiej mozliwości a nie chciałabyś tam lecieć to bilet po prostu by Ci przepadł zgodnie z taryfą, a jej warunki przecież doskanale znałaś kupujac bilet.
Arczi, 19 lutego 2014, 14:56 | odpowiedz
AntiaTylko myk jest taki, ze kupujac bilet w szalonej Srodzie ceny byly inne i teraz doplata jest nie fair.
Proszę nie narzekać! Fair jest fakt, że w obliczu nieprzewidzianych wcześniej okoliczności Przewoźnik daje możliwość bezpłatnych zmian.
Błażej, 19 lutego 2014, 14:57 | odpowiedz
eleganckie zachowanie ze strony LOTu
cypel, 19 lutego 2014, 15:09 | odpowiedz
Jaki ukłon... nie ukłon tylko czysty biznes... w ciągu kilku dni loty do tych miast zapewne zostaną odwołane, gdyż zostaną zamknięte lotniska, więc LOT aby nie stracić pasażerów proponuje bezpłatną zmianę rezerwacji tylko dlatego, że w przypadku konieczności odwołania lotów musiał by zwrócić należności za zapłacone bilety... lepiej więc nie oddawać $ tylko umożliwić bezpłatną zmianę rezerwacji...
Beny, 19 lutego 2014, 15:25 | odpowiedz
Ja bym poleciał. W końcu nie zawsze się trafia na rozwalenie Muru Berlińskiego.
humbak, 19 lutego 2014, 17:13 | odpowiedz
LOT w porządku, tylko gdzie polecieć,żeby nie dopłacać za dużo? Bilet kosztował w połowie zeszłego roku 118zł, więc który kierunek wybrać. Czy decyzję trzeba podjąć w ciągu jakiegoś czasu, czy można czekać na dobre ceny?
ewaolivka, 19 lutego 2014, 20:01 | odpowiedz
Podobnie jak humbak nie zrezygnował bym z takiej okazji i poleciał aby na własne oczy ujrzeć wydarzenie, które zmieni historię Europy. PS A czytając niektóre wypowiedzi widzę, że wielu osobom poprzewracało się w d.... Kupią bilety za 120zł i uważają, że należny im się wszystko, łącznie ze zmianą trasy na NY. Dwoma słowami: wstyd i żenada !!!
latacz, 19 lutego 2014, 20:47 | odpowiedz
Procedura zmiany dotyczy tylko rezerwacji na luty
niedzwiecki.pl, 19 lutego 2014, 20:58 | odpowiedz
ewaolivkaLOT w porządku, tylko gdzie polecieć,żeby nie dopłacać za dużo? Bilet kosztował w połowie zeszłego roku 118zł, więc który kierunek wybrać. Czy decyzję trzeba podjąć w ciągu jakiegoś czasu, czy można czekać na dobre ceny?
Czy dobrze rozumiem: zmiana lotów wykupionych na daty do końca lutego? A na następne miesiące? Wątpię, czy będzie na tyle spokojnie, żeby beztrosko zwiedzać...
ewaolivka, 19 lutego 2014, 21:25 | odpowiedz
lataczPodobnie jak humbak nie zrezygnował bym z takiej okazji i poleciał aby na własne oczy ujrzeć wydarzenie, które zmieni historię Europy. PS A czytając niektóre wypowiedzi widzę, że wielu osobom poprzewracało się w d…. Kupią bilety za 120zł i uważają, że należny im się wszystko, łącznie ze zmianą trasy na NY. Dwoma słowami: wstyd i żenada !!!
Oj Lataczu, jeśli miałeś moją wypowiedź na uwadze to: wcale nie oczekuję biletu do NY za 120zł ;) A to ,że może nie mam ochoty na oglądanie historii na żywo, nie jest chyba przestępstwem? Pozdrawiam.
ewaolivka, 19 lutego 2014, 21:31 | odpowiedz
A wiemy, jak traktują tą sytuację inne linie? Zwłaszcza interesuje mnie Wizzar.
pozytywna, 19 lutego 2014, 21:41 | odpowiedz
czy wiecie co z wizzair ja mam lot do kijowa na 26 lutego
taja, 20 lutego 2014, 8:16 | odpowiedz
Co do Wizzaira, mam lot do Kijowa na jutro i na infolinii powiedzieli, że albo zwrócą całą kasę albo można zamienić na dowolny lot w tej samej cenie z Wizzair Ukraine albo zmienić daty podróży bez opłaty. Najlepiej chyba zadzwonić i spytać
Iwona, 20 lutego 2014, 9:04 | odpowiedz
IwonaCo do Wizzaira, mam lot do Kijowa na jutro i na infolinii powiedzieli, że albo zwrócą całą kasę albo można zamienić na dowolny lot w tej samej cenie z Wizzair Ukraine albo zmienić daty podróży bez opłaty. Najlepiej chyba zadzwonić i spytać
no niestety nie moge potwierdzic - wlasnie skonczylem rozmawiac z infolinia (swoja droga, zlodziejska stawka jak za sextelefon..) i pani powiedziala ze nie moga zwrocic pelnej kwoty, lot do kijowa jutro, tylko z oplata za anulowanie, czyli 336zl. powiedziala zeby zlozyc reklamacje za pomoca strony internetowej....
rafal, 20 lutego 2014, 14:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »