Fly4free.pl

Promocyjne ceny plecaków McKinley. Funkcjonalne i turystyczne modele od 29,99 PLN

29,99 PLN
Foto: Intersport
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na wycieczkę, w podróż lub do codziennego użytku – plecak to nieodłączny atrybut oraz towarzysz każdego podróżnika. Skorzystajcie z obniżonych cen na markowy ekwipunek od McKinley i wybierzcie dla siebie jeden z dobrze wykonanych, stylowych modeli.

Zakupy zrobicie w oficjalnym sklepie internetowym Intersport. Najtańszy plecak możecie kupić już za 29,99 PLN. Pamiętajcie jednak, że minimalna kwota zamówienia dla darmowej dostawy to 100 PLN. Dostępne są modele w kilku rozmiarach, kolorach oraz z różnym przeznaczeniem – sami zadecydujcie, który przyda wam się najbardziej.

Przydatne informacje
  • Wasza dostawa będzie darmowa przy zamówieniu powyżej 100 PLN. Przy mniejszej kwocie zakupów, przesyłka do paczkomatu InPost kosztować będzie 10,99 PLN, możecie również odebrać asortyment osobiście w sklepie (za darmo).

  • Nie ten rozmiar lub kolor? Macie 60 dni na zwrot.

  • Najtańszy model możecie zamówić już za 29,99 PLN!

  • Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik dotyczący pakowania bagażu podręcznego.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »