Przez Islandię, Falklandy i Irak aż po Afrykę. Wybierz podróżniczą relację roku 2021! (Plebiscyt zakończony)

Wycieczka do Iraku z rodziną w środku pandemii? Nic prostszego! Nasi forumowicze niejednokrotnie udowodnili, że dotarcie w najbardziej niedostępne zakątki ziemi nie stanowi najmniejszego problemu. Nic więc dziwnego, że przed odkrywaniem świata i dzieleniem się podróżniczymi historiami nie powstrzymała ich również pandemia!

Coroczny finał najlepszych forumowych relacji z podróży

Swoimi inspirującymi zdjęciami, praktycznymi poradami i wciągającymi historiami dzielicie się na co dzień na naszym forum w formie relacji. W życie forumowej społeczności na dobre wpisały się comiesięczne plebiscyty na najlepszą z nich. To Wy wybieracie najlepszych autorów i motywujecie ich do kolejnych nieszablonowych podróży.

Nadszedł czas na coroczny finał do udziału w którym gorąco was zachęcamy. Głosujcie i decydujcie, która z poszczególnych miesięcznych relacji podróżniczych zostanie nagrodzona tytułem „Relacji roku 2021” i której autor otrzyma nagrodę!

Kliknij tutaj i zagłosuj na najlepszą Twoim zdaniem Relację Roku 2021 >>

W tym roku na zwycięzcę czeka nagroda gotówkowa. Od Wydawcy Fly4free.pl otrzyma on 2 000 PLN. Taką samą nagrodę otrzyma osoba towarzysząca wskazana przez laureata!

Jeśli nie mieliście okazji do tej pory przeczytać rewelacyjnych i niezwykle inspirujących relacji przygotowanych przez forumowiczów, najwyższa pora nadrobić zaległości. Być może podpowiedzą Wam jaki kierunek zaplanować na najbliższą podróż. Zapraszamy na forum do zapoznania się z listą tegorocznych finalistów i szczegółami Plebiscytu.

Czekają na Was opowieści z zimowej Islandii, odbudowującego się po wojnie Iraku, rejsu na odległe Falklandy, pustynnej Zachodniej Afryki czy… Gdańska jakiego nie znacie!

AKTUALIZACJA 22 lutego 2022 r.

Plebiscyt został zakończony. Uczestnicy głosowania zdecydowani, że najlepszą podróżniczą relacją roku 2021 jest Irak z rodziną, tego jeszcze nie grali autorstwa irae. Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Sprawdź inne superokazje 🔥
✨Stambuł bez urlopu 🌯😱 Bezpośrednio PLL LOT i hotel ze śniadaniami w centrum za 789 PLN 😎
Stambuł z Gdańska 789 PLN

Dwa kontynenty bez ani jednego dnia urlopu

☀️ Słońce na majówkę gwarantowane ✨😎 Tydzień na Zanzibarze za 2932 PLN 🤯 Loty i 4⭐ hotel 🌴
Zanzibar z Berlina 2932 PLN

Egzotyczna majówka w wersji premium

Neapol na przedłużony weekend za 959 PLN 🍕🌋 Loty piątek – niedziela + ⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami ☕
Neapol z Gdańska 959 PLN

Kampania na przedłużony weekend w idealnych godzinach

Kompletny plan na Maderę ⛰️☀️ Loty, 4* hotel i auto za 1366 PLN 🌊🚗
Madera z Katowic 1366 PLN

Loty, hotel i samochód - pełen pakiet!

🌿 Kreta tuż przed wysokim sezonem 🇬🇷 Tydzień w 4* hotelu z all Inclusive za 2679 PLN 🍹✨
Grecja z 8 miast 2709 PLN

Greckie all inclusive z widokiem na morze

🏛️ Daj się porwać katalońskiej przygodzie😎 City break w Barcelonie za 799 PLN 🥘🤩
Barcelona z Warszawy 799 PLN

Hiszpańskie słońce w stolicy Katalonii

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?