Fly4free.pl

Płacisz 1800 PLN i miesiąc nocujesz, gdzie i ile chcesz! Duża sieć hoteli rusza z noclegowym „all inclusive”

Foto: : Monkey Business Images / Shutterstock
Marzy ci się podróż po kraju naszych zachodnich sąsiadów? Znana sieć hotelowa Achat już 1 czerwca rusza z promocją, w ramach której za 389 EUR będziecie mogli spędzić w sumie aż 31 nocy w hotelach tej sieci rozsianych po całych Niemczech (oraz jednym w Budapeszcie). Oferta jest ważna dla 2 osób dorosłych podróżujących z dziećmi, więc przy intensywnym zwiedzaniu za spędzenie 1 nocy w hotelu zapłacimy grosze.

Ostatnie lata nie były łaskawe dla hotelarzy z powodu pandemii koronawirusa, a gdy nawet podróże ruszyły z kopyta, zyskały na tym głównie obiekty noclegowe w typowo urlopowych miejscowościach. W znacznie gorszej sytuacji znalazły się hotele w miastach, które na co dzień cierpią z powodu mniejszej liczby podróży służbowych, a wakacje i tak są dla nich zazwyczaj czasem obniżonej aktywności. Dlatego hotelarze starają się jak mogą, by zdobyć dodatkowe przychody: obiekty zaczynają oferować innowacyjne usługi, takie jak np. wynajmowanie pokoju w ciągu dnia na kilka godzin jako biura i miejsca do pracy. Coraz większą popularnością cieszą się też specjalne vouchery, po których wykupieniu możemy nocować przez określoną liczbę dni we wszystkich hotelach danej sieci. Jeśli ktoś jest zapalonym podróżnikiem, w ostatecznym rozrachunku może zapłacić za swój pobyt grosze.


Pobyt nie jest bardzo nowatorski – jakiś czas temu pisaliśmy o podobnej akcji organizowanej przez skandynawską sieć hoteli Nordic Hotels.

Teraz podobny program wprowadza niemiecka sieć Achat Hotels, która jednak wydaje się być znacznie bardziej atrakcyjna. Od 1 czerwca sieć posiadająca w sumie 35 hoteli w największych miastach Niemiec (oraz 1 obiektu w Budapeszcie) zacznie sprzedaż specjalnych „paszportów”, kosztujących 389 EUR, czyli niecałe 1800 PLN. Są one ważne w okresie od 1 lipca do końca sierpnia i upoważniają do spędzenia w sumie 31 nocy we wszystkich hotelach niemieckiej sieci. Jeśli więc macie w planach podróż po kraju naszych niemieckich sąsiadów, ta oferta jest dla Was stworzona. Tym bardziej, że sieć informuje, że w tej cenie noc w hotelu może spędzić dwójka dorosłych z dziećmi (choć w przypadku ewentualnych dostawek łóżeczek dla dzieci konieczne będą dopłaty). Haczyki? W 1 hotelu można spędzić maksymalnie 7 nocy, a w cenie usługi wliczony jest tylko sam nocleg – za śniadanie i wszelkie inne udogodnienia trzeba już zapłacić.

Ale z drugiej strony, gdy przeliczymy sobie stawki, to cena i tak zwala z nóg. Najbardziej „hardkorowi” miłośnicy noclegów w hotelach, którzy zdecydują się skorzystać z pełnej możliwości karnetu, zapłacą za 1 nocleg… poniżej 60 PLN za jedną noc!
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie sieci hotelowej.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ciekawa ta oferta, ale na stronie sieci tych hoteli nie mogę coś znaleźć tej promocji? Może jakiś link poproszę? I skąd ta informacja pochodzi?
biker, 27 maja 2022, 23:55 | odpowiedz
Poproszę o jakiś link do tej oferty.
biker, 28 maja 2022, 0:07 | odpowiedz
 Już znalazłem https://achat-hotels.com/sommer-flatrate i nawet zakupiłem ten deal. Założyłem też wątek na Forum, zapraszam zainteresowanych, trzeba się spieszyć bo dziś ruszyła ta sprzedaż i pewnie wkrótce zabraknie tych voucherów.
biker Poproszę o jakiś link do tej oferty.
biker, 1 czerwca 2022, 11:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »