Fly4free.pl

PKP: dużo więcej tanich biletów na Pendolino! I nowa, świetna usługa dla pasażerów

Foto: PKP Intercity

“Łowcy Super Promo” – tak nazywa się nowa funkcjonalność na stronie kolejowego przewoźnika, dzięki której możemy najłatwiej znaleźć najtańsze bilety na pociągi ekspresowe, w tym Pendolino. Jednocześnie kolejowy przewoźnik zapowiedział zwiększenie puli tych najtańszych biletów.

Nowa opcja dla pasażerów jest na wskroś zaskakująca, bo do tej pory PKP Intercity kojarzyło się raczej z firmą, która z technologią jest na bakier. Czym jest więc usługa “Łowcy Super Promo”? To wyszukiwarka najtańszych połączeń na pociągi Pendolino (EIP) oraz ekspresy EIC – najbardziej poszukiwane, najczęściej rozchodzące się na długo przed startem pociągu. W wyszukiwarce znajdziemy połączenia na 7 dni do przodu i pełny wykaz kursów, na które dostępne są jeszcze najtańsze bilety, zaczynające się od 49 PLN.

Jak to działa? Po kliknięciu w datę i interesującą nas trasę zostaniemy automatycznie przeniesieni do systemu rezerwacyjnego, gdzie znajduje się połączenie z biletami w interesującej nas cenie. Oczywiście, nie zawsze będziemy mieli możliwość wyboru konkretnej godziny połączenia, ale usługa jest jednak oferowana do tych, którzy nade wszystko stawiają jak najniższą cenę biletu. W komunikacie PKP Intercity czytamy, że kupując bilet w promocji można odwiedzić m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Rzeszów, Szczecin czy Kołobrzeg.

Jednocześnie PKP Intercity informuje, że najtańszych biletów w kategorii Super Promo będzie teraz więcej – do tej pory wielu pasażerów narzekało bowiem, że pula promocyjnych biletów w najniższych cenach szybko znika z systemu.

Foto: PKP Intercity

– W ostatnich latach nasila się trend spontanicznych, krótkich wyjazdów. Wielu podróżnych ceni sobie city breaki. Łowcy Super Promo to wyszukiwarka opracowana przede wszystkim z myślą właśnie o tych osobach, które lubią wyszukiwać bardzo dobre promocje i podróżować spontanicznie. Co więcej, biletów w atrakcyjnych cenach na pociągi ekspresowe będzie teraz więcej, znacznie łatwiejsze więc stanie się tanie podróżowanie na najpopularniejszych trasach obsługiwanych przez składy o najwyższym standardzie – mówi Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity.

Promocyjne bilety wyszukane przez Łowców Super Promo łączą się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione, m.in. studenci czy uczniowie, mogą podróżować jeszcze taniej.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »