Fly4free.pl

Pierwszy dzień wiosny w górach! Zbiór noclegów już od 158 PLN/pokój

lato w tatrach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piotr-Zajc-Shutterstock
od
158 PLN/pokój
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.03.2022 - 21.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przywitajcie cudowną wiosnę w polskich górach. Wybierzcie się w Tatry, Pieniny, Beskidy, Bieszczady lub Sudety. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia świetnie ocenianych hoteli w tym okresie.

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości. W zależności od waszego wyboru, zatrzymacie się w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Wiśle, Solinie, Karpaczu lub Sromowcach Niżnych. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi.

Hotel od 158 PLN/noc/2 osoby

W Wiśle rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Pod Jedłami. To świetnie oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie siłownię i strefę spa. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Zakopanem proponuję wam nocleg w 3* hotelu Boruta. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdziecie restaurację i będziecie mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bukowinie Tatrzańskiej rekomenduję wam nocleg w 3* willi Silene. To rewelacyjnie oceniany ośrodek, w którym znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Karpaczu polecam wam pobyt w 3* hotelu Nowa Ski&Spa. To luksusowy obiekt, z którego rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne góry. Na miejscu znajdziecie strefę spa i siłownię. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bieszczadach zatrzymajcie się przy Jeziorze Solińskim w hotelu White Sails Solina. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest przy brzegu zbiornika. Na miejscu znajdziecie strefę spa, taras i pokoje z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie nieco luksusu? W takim razie zatrzymajcie się w 5* hotelu Biała Owca w Zakopanem. Będziecie tam mogli skorzystać z sauny, tarasu i wyjątkowo komfortowych pokoi z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Pieninach proponuję wam pobyt w 3* hotelu nad Przełomem. W obiekcie będziecie mogli skorzystać z basenu, strefy spa i siłowni. Do tego otrzymacie darmowe śniadania i bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w polskich górach?

Wybierając się w Tatry, możecie liczyć na mnóstwo atrakcji. Wiele ciekawych szlaków pieszych (Morskie Oko i Dolina Chochołowska) gorące termy (m.in. w Szaflarach, Chochołowie) oraz klimatyczne Zakopane – to będzie udana wycieczka.

Wolicie udać się w mniej turystyczne miejsce? W takim razie wybierzcie się w Bieszczady! Rekomenduję wam zobaczyć słynną Połoninę Wetlińską oraz Jezioro Solińskie wraz z imponującą zaporą.

Natomiast w Karpaczu wybierzcie się na szlaki Karkonoskiego Parku Narodowego, odwiedźcie słynną Samotnię i drewnianą świątynię Wang. Polecam wam także spacer w okolicę zapory na Łomnicy, gdzie będziecie mieli szansę zobaczyć Dziki Wodospad.

Foto: Tupungato / Shutterstock
kościół w Karpaczu
Foto: piotrbb / Shutterstock
Foto: Andrzej Machnik / Unsplash.com
Przydatne informacje
  • Doba hotelowa standardowo trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce parkingowe.
  • Gdzie warto stołować się w Zakopanem? Zobaczcie, które miejsca polecają nasi czytelnicy.
  • Niektóre hotele akceptują zwierzęta domowe, warto jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie.
  • Więcej miejsc noclegowych w wakacje znajdziecie pod tym linkiem.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »