Fly4free.pl

Pierwszy czarter z Radomia zakończony bójką. Pijani pasażerowie z dożywotnim zakazem lotów od LOT!

Foto: PPL
Pierwszy czarterowy rejs realizowany przez LOT z Radomia do Antalyi zakończył się bójką i interwencją tureckich służb – informuje portal money.pl.

Jak czytamy w money.pl, do zdarzenia miało dojść w sobotę 3 czerwca, podczas pierwszego czarterowego połączenia w historii lotniska Warszawa-Radom. Było to połączenie do tureckiej Antalyi, realizowane przez LOT-owskiego Boeinga 737 MAX na zlecenie biura podróży Coraz Travel. Niestety, w trakcie rejsu doszło do bójki.

Biuro prasowe LOT informuje, że prowodyrami byli pasażerowie, którzy podczas lotu nadużyli alkoholu i zachowywali się wulgarnie i agresywnie. Jak z kolei informuje PPL, jeden z pasażerów został przez nich pobity już w Turcji, podczas opuszczania pokładu samolotu.

Krnąbrnych urlopowiczów czekają teraz nie lada kłopoty. LOT wpisał ich bowiem na czarną listę, co oznacza, że nie będą mogli udać się w podróż powrotną na pokładzie narodowego przewoźnika.

– Ani w żadną inną trasę na pokładach LOT w przyszłości – precyzuje biuro prasowe narodowego przewoźnika.

Oprócz połączenia do Antalyi, lada moment z Radomia startują kolejne trasy czarterowe: od 6 czerwca polecimy do Warny, od 11 czerwca do Tirany, a od 16 czerwca do grecki Prewezy. W sobotę lotnisko w Radomiu pochwaliło się, że od momentu otwarcia obsłużyło już ponad 10 tysięcy pasażerów.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
I bardzo dobrze, chamów i prostaków karać i. nie wpuszczać do samolotów. To tylko zła wizytówka naszego kraju.
mrbond, 7 czerwca 2023, 15:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »