Fly4free.pl

6-dniowy wypoczynek w Tajlandii (Phuket) za 2272 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

2272 PLN
Łódź na plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Preto Perola / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję krótkiej wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia to świetny kierunek na wycieczkę zarówno dla początkujących, jak i dla wytrawnych podróżników.

W ramach przygotowanego przeze mnie planu podróży do Tajlandii polecicie w terminie 2(3) – 10 grudnia. Ze względu na pogodę będzie to doskonały okres na odwiedzenie Phuket – w grudniu rozpoczyna się tam wysoki sezon. Za bilety lotnicze dla 2 osób zapłacicie 3787 PLN (1894 PLN/osoba). Zakwaterowanie w hotelu na czas pobytu kosztować was będzie  757 PLN (379 PLN/osoba).

Długie przesiadki w Pekinie idealnie nadają się na zwiedzanie stolicy Państwa Środka na wizie tranzytowej! Z tego poradnika dowiecie się jak efektywnie wykorzystać czas pomiędzy przylotem a odlotem z Pekinu. W cenie biletu wliczone są dwa bagaże: podręczny i rejestrowany.

Phuket loty

W hotelu Hilltop czeka na was odkryty basen, jacuzzi oraz działająca na miejscu restauracja. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w biurko, telewizor LCD oraz prywatną łazienkę.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »