Phuket na 9-dniową wycieczkę za 3883 PLN. Loty z Katowic z dużym bagażem + 4* hotel
Do Azji udasz się w terminie 23(24) listopada – 3(4) grudnia. Czekają cię loty z Katowic na Phuket, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, krótkie przesiadki w Stambule.
Wybrałem zakwaterowanie w 4* hotelu Aqua Resort Phuket. Znajduje się on tuż przy plaży Rawai i będzie świetnym miejscem na spędzenie urlopu.
Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu zapłacisz 3883 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1348 PLN/ 2 osoby/pobyt
Pokoje w 4* Aqua Resort Phuket wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do WiFi. Dla gości przygotowano również odkryty basen z tarasem słonecznym.
Atrakcje 425 PLN/osoba
Z Phuket warto wybrać się na eksplorację pobliskich wysp, a jedną z najpopularniejszych jest Phi Phi. Chcesz ją odwiedzić? Zarezerwuj wycieczkę łodzią motorową.
- Polscy turyści podróżujący do Tajlandii nie muszą płacić za wizę!
- Na naszym forum znajdziesz wiele przydatnych wskazówek oraz porad dotyczących podróżowania po Tajlandii.
- Przed wycieczką przeczytaj relację z wyjazdu na Phuket, napisaną przez naszego czytelnika.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
- Oszczędzaj na roamingu, kiedy wyjeżdżasz poza UE »
Costa Brava od 1620 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Hurghada od 2491 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Słoneczny Brzeg od 2135 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Modlin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?