Fly4free.pl

Phnom Penh (Kambodża) na 8-dniową wycieczkę za 2457 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

2457 PLN
Widok świątyni
Foto: Dmitry Rukhlenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję wyprawy do Azji. Kambodża to ciekawy kraj o bardzo bogatej kulturze oraz historii – nie będziecie zawiedzeni.

Do Kambodży wybierzecie się w terminie 2(3) – 12(13) grudnia, w czasie gdy trwa tam wysoki sezon. Za loty dla 2 osób na pokładzie Air China zapłacicie 4109 PLN, natomiast noclegi w 4* hotelu to koszt 804 PLN/2 osoby.

Długie przesiadki w Pekinie idealnie nadają się na zwiedzanie stolicy Państwa Środka na wizie tranzytowej! Z tego poradnika dowiecie się jak efektywnie wykorzystać czas pomiędzy przylotem a odlotem z Pekinu. W cenie biletu wliczone są dwa bagaże: podręczny i rejestrowany.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Hotel Prasats Boutique oferuje zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonych pokojach z klimatyzacją oraz bezpłatnym WiFi. Każdy z nich ma także prywatną łazienkę. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie także basen, restauracja oraz ogród.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »