Loty do Ameryki Południowej: bilety do Peru z Berlina za 1955 PLN. Sporo dostępnych terminów

Jeżeli słynne Machu Picchu widnieje na waszej podróżniczej liście marzeń, to chyba nadszedł czas, aby owe marzenie spełnić. Skorzystajcie z okazji i udajcie się w podróż na stolicy Peru – Limy, którą potraktujcie jak wrota do zwiedzania tego niezwykłego państwa.
W podróż do Ameryki Południowej udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a marcem przyszłego roku – dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących czas trwania ferii zimowych w Polsce – część z dostępnych dat znajdziecie wypisanych poniżej.
Do Peru polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii KLM oraz Air France, z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie lub Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).
Termin podróży: listopad 2021 – marzec 2022
Linie lotnicze: Air France, KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Podróż1955 PLN
Berlin Brandenburg – Lima – Berlin Brandenburg »
Przykładowe dostępne terminy: 4-18 listopada, 11-22 listopada, 22 listopada-6 grudnia, 24 listopada-8 grudnia, 6-15 grudnia, 6-20 grudnia, 17-27 stycznia, 17-31 stycznia, 24-31 stycznia, 24 stycznia-3 lutego, 31 stycznia-7 lutego, 31 stycznia-10 lutego, 1-10 lutego, 3-14 lutego, 3-17 lutego, 7-17 lutego, 7-21 lutego, 10-21 lutego, 10-24 lutego, 14-24 lutego, 14-28 lutego, 17-28 lutego, 1-10 marca, 1-14 marca, 7-17 marca oraz 7-21 marca.
Hotel83 PLN/2 osoby/noc
W stolicy Peru proponuję wam spędzić kilka dni zaraz po przylocie. Czas ten przeznaczcie na aklimatyzację oraz eksplorację Limy, a następnie ruszcie tam, gdzie sobie zaplanujecie. Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla was 3* hotel Selina Miraflores, który znajduje się w sąsiedztwie parku Miraflores, a od plaży Makaha oddalony jest o nieco ponad 1 km. Wszystkie hotelowe pokoje posiadają część wypoczynkową, miejsce do spania oraz łazienkę z wanną i prysznicem.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluPrzylot do Limy i co dalej?
Od zawsze chcieliście wybrać się do Peru i w końcu się zdecydowaliście? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco, to nie pozostaje nic innego jak przygotować plan zwiedzania. Wiele przydanych informacji oraz porad znajdziecie w różnego rodzaju przewodnich, na blogach oraz… na naszym forum. Tak, tak, nasi użytkownicy mieli już okazję zwiedzić Peru, a swoim wskazówkami dzielą się odpowiednim dziale na forum.
Machu Picchu obowiązkowo, ale co jeszcze warto zobaczyć poza słynnym miejscem? Garść przydatnych informacji znajdziecie w tym wątku. Natomiast szkice gotowych planów podróży znajdziecie pod tym linkiem.
Na moment pisania artykułu wybierając się do Peru, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce) lub okazania negatywnego wyniku PCR. Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Peru przeczytacie tutaj.
Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
Jeżeli planujecie wybrać się do Berlina samochodem, to obecnie przy takiej podróży (tranzytowej), nie musicie przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.
Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji.
0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.
Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Aktualnie po powrocie do Polski czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.