Fly4free.pl

Loty do Ameryki Południowej: bilety do Peru z Berlina za 1955 PLN. Sporo dostępnych terminów

1955 PLN
peru
Foto: Jane Petrick / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli słynne Machu Picchu widnieje na waszej podróżniczej liście marzeń, to chyba nadszedł czas, aby owe marzenie spełnić. Skorzystajcie z okazji i udajcie się w podróż na stolicy Peru – Limy, którą potraktujcie jak wrota do zwiedzania tego niezwykłego państwa.

W podróż do Ameryki Południowej udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a marcem przyszłego roku – dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących czas trwania ferii zimowych w Polsce – część z dostępnych dat znajdziecie wypisanych poniżej.

Do Peru polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii KLM oraz Air France, z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie lub Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad 2021 – marzec 2022
Linie lotnicze: Air France, KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel83 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Peru proponuję wam spędzić kilka dni zaraz po przylocie. Czas ten przeznaczcie na aklimatyzację oraz eksplorację Limy, a następnie ruszcie tam, gdzie sobie zaplanujecie. Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla was 3* hotel Selina Miraflores, który znajduje się w sąsiedztwie parku Miraflores, a od plaży Makaha oddalony jest o nieco ponad 1 km. Wszystkie hotelowe pokoje posiadają część wypoczynkową, miejsce do spania oraz łazienkę z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przylot do Limy i co dalej?

Od zawsze chcieliście wybrać się do Peru i w końcu się zdecydowaliście? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco, to nie pozostaje nic innego jak przygotować plan zwiedzania. Wiele przydanych informacji oraz porad znajdziecie w różnego rodzaju przewodnich, na blogach oraz… na naszym forum. Tak, tak, nasi użytkownicy mieli już okazję zwiedzić Peru, a swoim wskazówkami dzielą się odpowiednim dziale na forum.

Machu Picchu obowiązkowo, ale co jeszcze warto zobaczyć poza słynnym miejscem? Garść przydatnych informacji znajdziecie w tym wątku. Natomiast szkice gotowych planów podróży znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: emperorcosar / Shutterstock
Foto: Simon Mayer / Shutterstock.com
Peru słynny widok
Foto: Olga Kot Photo / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Peru, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce) lub okazania negatywnego wyniku PCR. Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Peru przeczytacie tutaj.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

  • Jeżeli planujecie wybrać się do Berlina samochodem, to obecnie przy takiej podróży (tranzytowej), nie musicie przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Aktualnie po powrocie do Polski czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Zanim zaczniecie prezentować oferty, sprawdźcie może faktyczne warunki wjazdowe do danego miejsca. Obecnie wymagają tylko negatywnego wyniku testu. Kwarantanna jest zniesiona dla wszystkich (poza dwoma wyjątkami).Kiedyś byliście bardziej skrupulatni i dokładni, teraz walicie byle jak i byle co, bez sprawdzania. 
pawel84, 3 października 2021, 15:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »