Fly4free.pl

Peloponez latem: tygodniowy wypoczynek za 1350 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

1529 PLN
Oferta wyprzedana
Plaża
Foto: Pit Stock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście jeszcze w tym sezonie urlopowym wybrać się na słoneczną wycieczkę na południe Europy? Zdecydujcie się na Kalamatę: będziecie mieli szansę wypocząć na plaży Almyros, zobaczyć górujące nad miastem ruiny zamku oraz spróbować wyśmienitej oliwy, która swoją nazwę zawdzięcza właśnie temu miejscu.

W podróż do Grecji wybierzecie się na zakończenie lata, w terminie 15 – 22 września. Czeka was bezpośredni loty na pokładzie samolotu PLL LOT, a jego rozkładowy czas zaplanowano na 2:45h.

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w eleganckim 4* hotelu Pharae Palace. Jest on położony nad samym morzem, a w cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania. Z tarasu będziecie mieli okazję podziwiać wspaniałą panoramę okolicy.

Termin podróży: 15 – 22 września
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za tygodniową wycieczkę do Grecji zapłacicie 1350 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2105 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Pharae Palace wyposażone zostały w klimatyzację, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. W celu otrzymania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Agoda.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w okolicy?

Peloponez i znajdująca się tam Kalamata to nieco mniej znana, a dzięki temu – bardziej kameralna – grecka miejscowość wypoczynkowa. Ze względu na atmosferę oraz położenie doskonale nadaje się ona na letni wypoczynek.

Lubicie poleżeć nad wodą? Poza miejską plażą w Kalamacie (która wyróżniona została Błękitną Flagą) w okolicy znajdziecie także inne, wspaniałe miejsca: Almyros, Mikra Mantineia czy też Santova. Również z tych okolic wywodzi się jedna z najwyższej jakości oliw, która swą nazwę zawdzięcza właśnie miastu – Kalamata.

Nie samym leżakowaniem człowiek żyje. Jeżeli chcecie nieco pozwiedzać, wybierzcie się na górujące nad okolicą ruiny zamku, natomiast wielbiciele historii powinni skierować swoje kroki do Meseńskiego Muzeum Archeologicznego.

Na obszarze starego miasta (Palia Poli) znajdziecie nastrojowe, wąskie uliczki oraz mnóstwo tawern i restauracji. Spróbujcie wizyty w Tavern Argo, gdzie będziecie mogli spróbować świeżych ryb i owoców morza.

Panorama Peloponezu
Foto: Zick Svift / Shutterstock
Port
Foto: photo stella / Shutterstock
Plaża z drona
Foto: Aerial-motion / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualne informacje dotyczące podróżowania z Polski znajdziecie w przygotowanym przez nas specjalnym, regularnie aktualizowanym artykule.

  • Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie auto tuż po wylądowaniu.

  • Przygotowaliśmy dla was poradnik dotyczący pakowania bagażu podręcznego – znajdziecie go tutaj.

  • Sprawdźcie listę atrakcji w okolicy.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »