Fly4free.pl

Tanio! Pekin na 7 dni za 1755 PLN. Loty z Warszawy i hotel

1755 PLN
Pekin widok świątyni
Foto: SchnepfDesign / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z mojej propozycji wycieczki do Państwa Środka i wybierzcie się tam w atrakcyjnej cenie już w grudniu.

Do Azji polecicie liniami China Southern i KLM. Po drodze czekają was przesiadki w Amsterdamie. Za bilety w dwie strony zapłacicie 1480 PLN za osobę. Noclegi w hotelu będą was kosztowały 550 PLN / 2 osoby (275 PLN za osobę). Z portu lotniczego do miejsca zakwaterowania i wszystkich atrakcji dostaniecie się łatwo metrem.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W stolicy Chin proponuję wam noclegi w Jade Hotel, który leży 550 metrów od ulicy handlowej Wangfujing i 5 minut spacerem od Zakazanego Miasta. Wszystkie pokoje mieszczą łazienki z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wybierając pośrednika Agoda za 7 noclegów zapłacicie jedynie 550 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Pekinu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »