Fly4free.pl

Łatwe warunki i szybka premia: otwórzcie konto sobie i dziecku – możecie odebrać 250 PLN

250 PLN
pieniadze na podroze
Foto: achai Leknettip / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubimy dobre okazje bankowe. Kilka kliknięć i łatwe warunki do spełnienia – a efektem tych działań będzie zastrzyk finansowy, który będziecie mogli przeznaczyć na przykład na przyszłe podróże. Warto skorzystać!

Jak szybko zwiększyć zawartość swojego portfela? Jednym z prostszych sposobów jest „zarabianie” bez większego wysiłku, a takim jest właśnie otrzymanie dodatkowych pieniędzy od banku tytułem premii za założenie rachunku bankowego.

Skorzystajcie z nowej promocji banku Santander, a bonus w łącznej wysokości 250 PLN (200 PLN dla osoby dorosłej plus 50 PLN dla dziecka) trafi w wasze ręce.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 250 PLN >>

Foto: bank.santander.pl

Podstawowym warunkiem, aby cieszyć się dodatkowymi funduszami, jest posiadanie statusu „nowego klienta”. Co się kryje pod tym określeniem? Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które od 1 października 2019 r. posiadały konto osobiste w PLN w banku Santander oraz osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. brały udział w akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę.

Ważna uwaga: posiadanie innych produktów w banku (karty kredytowej, rachunku walutowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 250 PLN >>

Warunki do zdobycia nagrody:

Czy trudno jest zdobyć premię od banku Santander? Cóż, spójrzcie sami: wypełnienie wymaganych formalności nie powinno stanowić dla Was dużego problemu.

Wspominaliśmy o dodatkowej premii dla dziecka? Tak, to kolejny sposób na bonus: jeżeli złożycie wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka (osoby poniżej 18 r.ż.) po zalogowaniu na nowo otwarte konto do 25 listopada 2020 r., wasza pociecha na swoim nowym rachunku znajdzie 50 PLN kieszonkowego – bank informuje, że stanie się to najpóźniej do 15 marca 2021 r.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 250 PLN >>

Czy są tutaj jakieś haczyki, związane z ofertą i kosztem uczestnictwa w programie? Nie ma ich, również w zakresie obsługi nowego rachunku. Pisząc wprost: prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne.

Jeżeli spełniacie warunki, o których piszemy powyżej – nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z tej promocji i dołożyć 250 PLN do swojego budżetu 😉

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem akcji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »