Fly4free.pl

Oto najgłupsi turyści świata. Zobacz, za co trafili do aresztu

Gdyby głupota potrafiła latać, to uniosłaby tych urlopowiczów w chmury.

Za co można zostać aresztowanym za granicą podczas wakacji? Na pewno za bezmyślność, naiwność i kompletną nieznajomość zwyczajów w miejscu, do którego się udajemy. Zresztą sami się przekonajcie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tytuł: "Najgłupsi turyści świata". Faktycznie, zbieranie kamieni jest takie bardzo głupie! A z tego co jest napisane o "promowaniu homoseksualizmu" to nie byli to turyści tylko dziennikarze. Nie nazwałbym też kogoś kto zapomniał potrfela głupim, może po prostu był roztargniony?
ch_j, 14 marca 2015, 21:09 | odpowiedz
A bul Komorowski wlazl na krzesło w parlamencie japonskim, chyba przebil ich wszystkich
gw, 14 marca 2015, 21:13 | odpowiedz
Byłem w Brukseli w ostatni weekend, fotografowałem Parlament Europejski. Zrobiłem zdjęcie strażnikowi przed jednym z wejść. Kazał mi podejść, na jego oczach skasowałem to zdjęcie z aparatu. Podziękował i życzył miłego dnia :-)
krzysztof, 14 marca 2015, 21:17 | odpowiedz
Przy zatrzymanych znaleziono marihuanę, kokainę, duże ilości alkoholu oraz puszki z farbą w sprayu. Wcześniej właśnie taką farbą zniszczone zostały liczne stanowiska archeologiczne w okolicy. ładnie żydki
olo, 14 marca 2015, 21:50 | odpowiedz
Gdyby Peruwiańczycy zrobili coś podobnego w Jerozolimie, to nad Peru od razu by urosło kilka grzybków.
oloPrzy zatrzymanych znaleziono marihuanę, kokainę, duże ilości alkoholu oraz puszki z farbą w sprayu. Wcześniej właśnie taką farbą zniszczone zostały liczne stanowiska archeologiczne w okolicy.ładnie żydki
s, 14 marca 2015, 22:48 | odpowiedz
Naprawdę ktoś wierzy, że gość zbierał kamienie z przyhotelowej plaży i przypadkiem zaplątały się jakieś starożytne artefakty? A może po prostu przemycał zabytkowe przedmioty wśród kamieni i liczył że się uda?
LL, 14 marca 2015, 23:59 | odpowiedz
Głupi turyści, czy głupie prawo?
alfons, 15 marca 2015, 10:54 | odpowiedz
ch_jTytuł: „Najgłupsi turyści świata”. Faktycznie, zbieranie kamieni jest takie bardzo głupie! A z tego co jest napisane o „promowaniu homoseksualizmu” to nie byli to turyści tylko dziennikarze. Nie nazwałbym też kogoś kto zapomniał potrfela głupim, może po prostu był roztargniony?
Dokładnie, a fotografowanie na białousi to nie głupi turyści tylko głupie prawo.
mhm, 15 marca 2015, 12:34 | odpowiedz
LLNaprawdę ktoś wierzy, że gość zbierał kamienie z przyhotelowej plaży i przypadkiem zaplątały się jakieś starożytne artefakty? A może po prostu przemycał zabytkowe przedmioty wśród kamieni i liczył że się uda?
Jest to możliwe, mieszkam w Antalya i tutaj nikt nie dba o zabytki, każdy moze sobie takie artefakty zabrać.
Magda, 16 marca 2015, 0:20 | odpowiedz
Czy kręcenie filmu o prawach gejów jest zdaniem reakcji przejawem głupoty?
..., 17 marca 2015, 10:39 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »