Fly4free.pl

Oto 10 najbardziej uciążliwych typów ludzi latających samolotami w 2015 roku

Foto: fot. flightlog, flickr.com
Sprawdźcie, jakie zachowania najczęściej wkurzały pasażerów.

Znajdujesz supertani bilet, czekasz miesiącami na kilka dni urlopu, w końcu wsiadasz do samolotu gotowy do wypoczynku. I wtedy zaczyna się horror. Ktoś kopie oparcie fotela, ktoś głośno słucha muzyki, ktoś inny po prostu śmierdzi. Który typ wkurza cię najbardziej?

Serwis Expedia opublikował raport „2015 Airplane Etiquette Study”, w ramach którego zbadano najbardziej denerwujące i niekulturalne zachowania pasażerów linii lotniczych.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Nr 1 to odchylone siedzenie wraz z kolebaniem się na nim w tył i w przód.
mik111, 3 grudnia 2015, 21:10 | odpowiedz
Przyznam się, że akurat ta ankieta prawie w 100% pokrywa się z moimi i moich znajomych odczuciami. Najbardziej denerwują kopacze siedzeń, ostatnio z tego powodu na pokładzie nie doszło do bijatyki. Poza tym wkurzają płaczące dzieci, choć jeżeli rodzice próbują je uspokoić to jeszcze rozumiem, ale jak siedzą i nie reagują, to mnie to wkurza maksymalnie.
iat, 3 grudnia 2015, 22:11 | odpowiedz
Oto 1 z 10 najbardziej durnych artykułów w historii fly4free
nink, 3 grudnia 2015, 22:27 | odpowiedz
ninkOto 1 z 10 najbardziej durnych artykułów w historii fly4free
DOKŁADNIE. NIC DODAC, NIC UJĄĆ.
Hrywna, 4 grudnia 2015, 8:21 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nawiązując do "torped" mam wrażenie, że u nas narodowym sportem na lotnisku jest być pierwszym w .... cobusie. Nigdy chyba tego nie zrozumiem i to w jedną i drugą stronę. Wolę sobie spokojnie posiedzieć na lotnisku lub w samolocie poczytać gazetę i wejść jako ostatni... ale cóż :) Może wiedzą o czymś o czym ja nie nie wiem...
piotrek13a, 4 grudnia 2015, 9:58 | odpowiedz
Odchylanie fotela może przeszkadzać, ja osobiście zawsze czy to w samolocie czy to w autobusie, mam ochotę się wygodniej usadowić, ale najzwyczajniej w świecie jest mi głupio bo nie chcę żeby ktoś inny miał niewygodnie. Za każdym razem jednak sam się sobie dziwię że mam takie "opory", przecież po to jest to wymyślone i zrobione, żeby z tego korzystać...
Michał, 4 grudnia 2015, 10:24 | odpowiedz
to chyba dobrze ze nie doszlo do bijatyki...?!
Ryszard Ochucki, 4 grudnia 2015, 10:25 | odpowiedz
Zapomnieliscie jeszcze dodac jak to nazywam stewardessy-gwiazdy. Nieraz mam wrazenie ze to przez takie kobity jest sporo nerwowych sytuacji... zamiast wykonywac swoja prace panosza sie jak nie wiadomo co, nie zwroci ci taka uwagi tylko odrazu "z ryjem" i z podniesionym tonem, nie wazne jakbys byl czlowieku mily i kulturalny to i tak twoje zachowanie nie zostanie odwzajemnione.
tabasco, 4 grudnia 2015, 10:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Oto jeden z dziesieciu najdurniejszych artykulow na fly4fre. Niestety, obecny trend wskazuje na to, ze miejsca w pierwszej dziesiatce zmieniaja sie bardzo szybko.
lataczuk, 4 grudnia 2015, 11:08 | odpowiedz
tabascoZapomnieliscie jeszcze dodac jak to nazywam stewardessy-gwiazdy. Nieraz mam wrazenie ze to przez takie kobity jest sporo nerwowych sytuacji… zamiast wykonywac swoja prace panosza sie jak nie wiadomo co, nie zwroci ci taka uwagi tylko odrazu „z ryjem” i z podniesionym tonem, nie wazne jakbys byl czlowieku mily i kulturalny to i tak twoje zachowanie nie zostanie odwzajemnione.
Nie spotkałem takiej Stewki, z zasady nie latam LOT-em.
Dantyk, 4 grudnia 2015, 11:24 | odpowiedz
Ja zawsze mam oparcie odsunięty w szczególności i na długich lotach. Po to jest taka funkcja żeby z niej korzystać. Pasażer z tyłu tez może sobie odchylic jak chce. Nie przeszkadza mi jAK ktoś przede mną odchyli fotel-przecież to normalne.
lukasz, 5 grudnia 2015, 7:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »