Fly4free.pl

Oryginalnie! Zbiór weekendowych noclegów w zamkach w Polsce już od 186 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dziewul / Shutterstock
od
186 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.11.2022 - 18.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postaw na mniej oczywiste spędzenie dni wolnych od pracy i wybierz się do jednego z polskich zamków z możliwością zakwaterowania. Które to obiekty? Kilka z nich znajdziesz w przygotowanym przeze mnie zestawieniu.

Na wycieczkę wybrać się możesz w okresie pomiędzy listopadem a grudniem. Jak widzisz, dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Noclegi w tak nietypowych obiektach, jakimi są zamki, zaczynają się już od 186 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 186 PLN/2 osoby/noc

Najmniej kosztować cię będzie pobyt w hotelu Zamek w Czernej, który jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w miejscowości Czerna, w województwie dolnośląskim. Zaś sam kompleks mieści się na terenie zielonego parku o powierzchni 5 hektarów. 

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Na Podkarpaciu proponuję ci noclegi w obiekcie – Zamek w Krasiczynie, który mieści się w renesansowo-manierystyczej twierdzy. Na miejscu można wypożyczyć rower i skorzystać z dużego ogrodu z wyznaczonym miejscem do grillowania. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 3* hotelu Zamek Czocha, który znajduje się w woj. dolnośląskim. Położony jest on na szczycie granitowego wzgórza, które góruje nad Jeziorem Leśniańskim. We wszystkich pokojach są łazienki.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Na codzienne śniadania możesz liczyć także w obiekcie Zamek w Baranowie Sandomierskim, który otoczony jest imponującym parkiem. Znajduje się on w województwie podkarpackim. Każdy pokój obejmuje łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast na Górnym Śląsku proponuję ci zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Zamek Lubliniec. Na terenie rozległego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast w województwie opolskim proponuję ci pobyt w jednym z najpiękniejszych polskich zamków, czyli Zamku Moszna. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, które serwowane są w formie bufetu.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Na sam koniec zaglądamy do województwa pomorskiego, gdzie mam dla ciebie ofertę noclegów z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Zamek Gniew. Jest on położony nieopodal brzegu rzeki Wisła. W cenie będziecie mogli także skorzystać z krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »