22.01.2024

Majówka w Omanie za 2120 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Hilton Garden Inn (z basenem na dachu)

2120 PLN Majówka w Omanie z Berlina
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Co ty na to, aby okres pomiędzy kwietniem a majem spędzić w orientalnym miejscu? Postaw na Oman, w którym znajdziesz wiele ciekawych atrakcji wartych zobaczenia, jak choćby: Nizwę, Wielki Meczet Sułtana Qaboosa w Maskacie, czy Wielki Meczet Sułtana Kabusa w Suhar.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Maskatu udasz się z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w terminie 30 kwietnia – 7 maja. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Pegasus Airlines z przesiadkami w Stambule. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny.

W stolicy Omanu zatrzymasz się w 4* hotelu Hilton Garden Inn Muscat Al Khuwair, który znajduje się nieopodal centrum handlowego Oman Avenues. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Azaibah) dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 30 kwietnia (1 maja) – 7 maja
Linia lotnicza: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 2120 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 2518 PLN/2 osoby

Berlin – Maskat – Berlin »

Hotel 1721 PLN/2 osoby/7 nocy

W Maskacie polecam ci zakwaterowanie w 4* hotelu Hilton Garden Inn Muscat Al Khuwair z odkrytym basenem na dachu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 724 PLN/pobyt

Do ciekawych miejsc w Maskacie oraz okolicy łatwo i wygodnie dojedziesz samochodem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Omanu.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 23.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
First minute: Wyspy Zielonego Przylądka z all inclusive ☀️🏖️🌊 Tydzień w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu za 3934 PLN ☕🍸
Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy 3934 PLN

First minute: Wyspy Zielonego Przylądka z all inclusive ☀️🏖️🌊 Tydzień w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu za 3934 PLN ☕🍸

Cały dzień na Malcie lub Sycylii 😮 Loty dla wszystkich już od 242 PLN 🌤️✈️
Jednodniówki z Polski 242 PLN

Cały dzień na Malcie lub Sycylii 😮 Loty dla wszystkich już od 242 PLN 🌤️✈️

Sylwester na Sycylii za 789 PLN 💚🤍❤️ Bezpośrednie loty i noc w hotelu ze śniadaniem
Sycylia z Polski 789 PLN

Sylwester na Sycylii za 789 PLN 💚🤍❤️ Bezpośrednie loty i noc w hotelu ze śniadaniem

Hiszpania w supercenie 😍 City break w Alicante od 357 PLN 🔥
Alicante z Katowic 357 PLN

Hiszpania w supercenie 😍 City break w Alicante od 357 PLN 🔥

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?