Fly4free.pl

Oman last minute za 2462 PLN. Czarterowe loty z Warszawy + noclegi przy plaży

2462 PLN
Foto: Patrik Dietrich / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie nietypowe kierunki podróży? Skorzystajcie więc z okazji i zdecydujcie się na zakup czarterowych przelotów do Omanu. Salala, często określana mianem "Karaibów Orientu" to doskonałe miejsce dla wszystkich spragnionych słonecznego odpoczynku. Do tego pobyt tuż przy plaży.

Do Omanu podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina, bezpośrednio na pokładach (wyczarterowanych przez biuro podróży Rainbow) samolotów linii lotniczej Smartwings. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na miejscu proponuję pobyt w 3* hotelu Beach Resort Salalah – który jak sama nazwa wskazuje, położony jest tuż przy plaży. Cieszcie się urlopem w pełni!

Termin podróży: 28 lutego – 8 marca
Linie lotnicze: Smartwings
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za bezpośrednie loty do Omanu oraz nocleg zapłacicie 2462 PLN od osoby, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1926 PLN/2 osoby/pobyt

Na swoj pobyt wybierzcie 3* hotel Beach Resort Salalah, który położony jest w malowniczej lokalizacji – naprzeciwko plaży. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki. Co więcej, na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Wjazd możliwy tylko dla osób, które przyjęły pełen cykl szczepienia przeciw COVID-19 (wymagany Unijny Certyfikat z kodem QR). Dodatkowo, osoby te muszą przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR wykonany w ciągu 72 godzin przez planowanym przylotem do Omanu.
  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Pobyty do 10 dni na terytorium Omanu obowiązuje ruch bezwizowy.
  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »