Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Budapeszcie za 452 PLN. Loty z Krakowa + hotel

452 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: ZGPhotography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie interesujące wycieczki? Wybierzcie się więc do jednego z najpiękniejszych europejskich miast – Budapesztu. Stolica Węgier to przede wszystkim niesamowite zabytki, smaczne dania lokalnej kuchni i świetne imprezy do białego rana.

Do Budapesztu udacie się w terminie 11 – 14 marca (piątek-poniedziałek). Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku w Krakowie, a bezpośrednie loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym 3* hotelu Budapest Panorama Central, który zlokalizowany jest w samym sercu miasta. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Termin podróży: 11 – 14 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 452 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 658 PLN/2 osoby/3 noce

3* hotel Budapest Panorama Central to jak sama nazwa wskazuje – obiekt położony w centralnej części miasta, co ułatwi wam jego piesze zwiedzanie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Osoby zaszczepione mogą wjechać na teren Węgier bez żadnych ograniczeń – okazując Unijny Certyfikat Covid. Niezaszczepieni natomiast muszą okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wjazdem.
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »