Fly4free.pl

Okołoweekendowe Włochy. Bolonia i Florencja w jednej podróży z Katowic za 381 PLN (loty, transfery, noclegi ze śniadaniami)

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Joe deSousa, Flickr.com
Mamy dla Was propozycję okołoweekendowej (piątek - poniedziałek) podróży z Katowic do Włoch. Podczas wycieczki odwiedzicie Bolonią oraz Florencję. Za przeloty, transfery i wszystkie noclegi z codziennymi śniadaniami zapłacicie 381 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych.

Bilety na loty z Katowic do Bolonii i z powrotem zarezerwujecie na stronie linii lotniczej Wizzair.com. W najniższych cenach podróżują osoby, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. . Za przeloty płacicie dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą lotów tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Trasę pomiędzy włoskimi miastami pokonacie autokarami firmy MegaBus (kup bilet >>). W celu rezerwacji najtańszych biletów na przejazdy, po wejściu na stronę przewoźnika, zmieniamy kraj klikając na jedną z flag w prawym górnym rogu. Wybierając Niemcy, Holandię, Belgię, Hiszpanię albo Włochy uzyskamy cenę w EUR (zamiast brytyjskich funtów), co pozwoli nam obniżyć koszt wycieczki.

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

Plan podroży za 260 PLN za dwie osoby

WizzAir | Katowice 16:55 – Bolonia 18:40 | 39 PLN (WDC) | 26 lutego,
MegaBus | Bolonia 19:45 – Florencja 21:35 | 16.5 EUR (ok. 74 PLN) | 27 lutego,
MegaBus | Florencja 13:10 – Bolonia 15:00 | 29 lutego,
WizzAir | Bolonia 19:10 – Katowice 20:45 | 54 PLN (WDC) | 29 lutego,

Przykładowe rezerwacje:

ktwblq

megabus

megabuscena

W terminie 26 – 27 lutego proponujemy Wam nocleg w Imperial Hotel Bologna ze śniadaniem za 42.75 EUR (ok. 191 PLN) za dwie osoby za cały pobyt. Rezerwacje na Hotel4Free.pl, z listy należy wybrać serwis HotelsClick.com, tam uzyskacie wspomnianą wcześniej cenę, zawierającą opłaty lokalne i podatki. Hotel posiada bardzo dobre opinie w serwisie TripAdvisor.

Zarezerwuj pobyt w Imperial Hotel Bologna >>

boloniaspanie

W terminie 27 – 29 lutego proponujemy Wam nocleg w Sweet Florence Bed & Breakfast z codziennymi śniadaniami za 311 PLN za dwie osoby za cały pobyt. Rezerwacje na Hotel4Free.pl, z listy należy wybrać serwis Hotels.com, tam uzyskacie wspomnianą wcześniej cenę, zawierającą opłaty lokalne i podatki. Hotel posiada dobre opinie w serwisie TripAdvisor.

Zarezerwuj pobyt w Sweet Florence >>

florencjaspanie

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Polecam oba miasta - są piękne! Jeśli, ktoś chciałby poczytać moją relację, to zapraszam: http://voyazka.fly4free.pl/blog/1718/wloska-podroz-poslubna-cz-1-florencja/ http://voyazka.fly4free.pl/blog/1724/wloska-podroz-poslubna-cz-4-bolonia-i-pozegnanie-z-rimini/
voyażka, 20 stycznia 2016, 21:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »