Okinawa na 8 dni za 2608 PLN. Loty z Warszawy i noclegi
(Aktualizacja) Wybierzcie się na wypoczynek na najbardziej wysuniętym na południe skrawku Japonii. Prefektura Okinawa to też region wielu wulkanów, gdzie można podziwiać wciąż czynne kratery.
Dużym atutem oferty jest dłuższa przesiadka w Pekinie, dzięki czemu możecie dodatkowo zwiedzić to miasto. Dostaniecie darmową wizę, normalna kosztuje ponad 400 PLN! Wystarczy podejść do okienka transit visa i wypełnić odpowiednie dokumenty. Na Okinawie do miejsca zakwaterowania łatwo dojedziecie komunikacją publiczną. Wybierając się tam w listopadzie pogoda nie powinna Was zawieść, nie musicie się martwić o tajfuny i mocne ulewy.

Na Okinawie proponuję Wam noclegi w hotelu StoRK, który położony jest parę minut spacerem od stacji kolei jednoszynowej Omoromachi w Naha. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w duży telewizor LCD, biurko i kabinę prysznicową oraz toaletę. Wybierając pośrednika Agoda za 8 noclegów zapłacicie 1206 PLN / 2 osoby.
Kalendarz najtańszych lotów
Monastir od 2164 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2555 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 1859 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?