OKAZJA❗ Tydzień w Nowym Jorku od 3100 PLN 🇺🇸 Loty i ⭐⭐⭐⭐hotel przy Times Square 😱🤩
Do USA wybierzesz się z Krakowa lub Warszawy w terminie 20-27 stycznia. Do Nowego Jorku polecisz linią Finnair i British Airways z przesiadką w Helsinkach i Londynie. W cenę wliczony został bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty.
Na miejscu zatrzymaj się w komfortowym 4* hotelu Truss. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, tuż przy słynnym Times Square. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację do zwiedzania Nowego Jorku.
📅 Termin podróży: 20-27 stycznia
✈️Linia lotnicza: Finnair / Brtitish Airways
💼Bagaż: podręczny (55 x 40 x 23 cm) + przedmiot osobisty (40 x 30 x 15 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
Cena (dla dwóch osób) zawiera:
✈️ Loty z Krakowa lub Warszawy do Nowego Jorku: od 3192 PLN
🛏️ 7 noclegów w 4* hotelu: 3008 PLN
Całość: od 6200 PLN / od 3100 PLN za osobę
Hotel 3008 PLN/2 osoby/pobyt
Na Manhattanie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Truss. Do twojej dyspozycji będzie między innymi siłownia, jednak największą zaletą obiektu jest przede wszystkim jego lokalizacja – w samym sercu miasta.
Atrakcje 1121 PLN/2 osoby
Będąc w Nowy Jorku koniecznie zaopatrz się w City PASS. Dzięki niemu wejdziesz między innymi na Empire State Building i do Muzeum Historii Naturalnej w świetnej cenie.
Alanya od 2680 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa del Sol od 2650 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Zakynthos od 2702 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Tanie noclegi w Nowym Jorku – czy to w ogóle możliwe? Podpowiadamy, jak oszczędzić setki dolarów!
- Jak tanio podróżować po Barcelonie, Dubaju, Londynie, Nowym Jorku czy Tokio? W niektóre opcje aż trudno uwierzyć!
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów