Fly4free.pl

Okazja! 370 PLN premii od banku za założenie konta osobistego

370 PLN
podroze
Foto: BUTTUS_CASSO / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Każda możliwość jest dobra, aby zarobić parę złotych na kolejne podróże! 🙂 Weekend w Tatrach, bilety do Grecji, a może małe zakupy? Skorzystajcie z promocji, otwórzcie bezpłatne konto i odbierzcie nawet 370 PLN w gotówce oraz e-kodach do Biedronki i Żabki.

Promocje bankowe to szansa na poczynienie oszczędności lub zdobycie dodatkowych środków. Regularnie organizowane są tego typu akcje, w ramach których można zgarnąć premię w gotówce, a my na bieżąco informujemy was o nowych promocjach.

Załóżcie konto i odbierzcie bonus nawet do 370 PLN >>

Jak większość tego typu promocji, również ta akcja skierowana jest do nowych klientów banku, więc z udziału wykluczone są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek w BNP Paribas.

Spełniacie te warunki? Super! Wasza premia w wysokości 370 PLN jest coraz bliżej!

Jak zdobyć bonus 370 PLN?

Najpierw zarejestrujcie się na dedykowanej stronie akcji „Wrześniowa premia” i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Ważne! Rejestracji należy dokonać do 30.09.2021 r.

Oto warunki, które musicie spełnić:

Co jeszcze warto wiedzieć?

Nie ma na co czekać! Akcja banku trwa tylko do 30 września i jest ograniczona do pierwszych 3000 wniosków od osób, które zarejestrują się TUTAJ >>

Załóżcie konto i odbierzcie bonus nawet do 370 PLN >>

Dla dociekliwych: Pełen regulamin akcji promocyjnej „Wrześniowa premia” znajdziecie >> pod tym linkiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »