Fly4free.pl

Odkryj Indie: loty do Nowego Delhi z Krakowa od 1939 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1939 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Rukhlenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dobre okazje na dalekie podróże rozpoczynające się z regionów zawsze przykuwają naszą uwagę. Tym razem propozycja dla mieszkańców południa Polski. Skorzystaj z możliwości, które otwierają się wraz z debiutem największej taniej linii lotniczej z Bliskiego Wschodu i zaplanuj wycieczkę do Azji.

Niedawno informowaliśmy was o nowej trasie ze stolicy Małopolski, dziś czas na konkretną propozycję wyjazdu. Do Indii polecisz z Krakowa, korzystając z usług linii lotniczej AirArabia. Po drodze przesiądziesz się w Szardży.

Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą sam bagaż podręczny. Dostępnych jest wiele terminów podróżywe wrześniu i październiku. Przykładowe propozycje znajdziesz wypisane w tekście poniżej (zachęcam do własnych poszukiwań).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: AirArabia
Bagaż: podręczny

Podróż od 1939 PLN

Kraków – Nowe Delhi – Kraków >>

Przykładowe terminy: 1 – 15 września, 13 – 22 września, 22 – 30 września, 20 września – 13 października, 2 – 10 października, 4 – 21 października, 18 – 25 października.

Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik jersey. Dziękujemy.

Hotel od 39 PLN/pokój

Nastawiasz się na budżetową podróż oraz doświadczenie „prawdziwych” Indii? Zarezerwuj pobyt w prostym, ale dobrze ocenianym hotelu Golden Gate dx. Pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz prywatną łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Szukasz jednak wyższego standardu? 4* hotel The Royal Plaza będzie dobrym miejscem na aklimatyzację w Azji oraz regenerację po długiej podróży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W trakcie wycieczki z pewnością będziesz chciał zobaczyć wspaniały Tadź Mahal. W pobliskiej Agrze postaw na wspaniały 5* hotel ITC Mughal, A Luxury Collection Resort & Spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Indie
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1789 PLN
  • Liczba ofert259
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu3.5 g. później
  • Walutarupia indyjska (INR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Indiach
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »