Fly4free.pl

Bardzo tania wycieczka nad Morze Czarne za 173 PLN! Loty do Odessy z Katowic + 3-dniowe zakwaterowanie w centrum

173 PLN
Foto: Multipedia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Uwaga, tanio! Jeżeli chcielibyście złapać kilka promieni słońca nad Morzem Czarnym, teraz jest na to świetny moment. Wybierzcie się do południowej perły, jaką nazywana jest Odessa i pozwiedzajcie tamtejsze zabytkowe stare miasto, przespacerujcie się po plaży oraz spróbujcie wyjątkowej lokalnej kuchni.

Na wycieczkę wybierzecie się już w przyszłym tygodniu, w terminie 9 – 12 października. Czeka was bezpośredni lot z katowickiego lotniska, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrym Marinesko Apartments. Centralna lokalizacja oznacza, że do najważniejszych atrakcji miasta będziecie mieli bardzo blisko – również, by odkrywać je pieszo.

Termin podróży: 9 – 12 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz 3-dniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 173 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel270 PLN/2 osoby/pobyt

W Marinesko Apartments czekają na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Będzie to również dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Eksplorację Odessy polecam wam rozpocząć od spaceru zabytkowymi uliczkami jej starego miasta. Zobaczcie imponujący budynek Teatru Opery, filharmonię, słynne Schody Potiomkinowskie, kolumnadę przy Pałacu Woroncowa oraz „ruchomy” Most Teściowej.

Macie ochotę na odrobinę odpoczynku od zgiełku? Rekomenduję wam wizytę w jednym z parków (np. w Parku Szewczenki), spacer ścieżką zdrowia lub wybranie się na plażę. Choć woda prawdopodobnie będzie zbyt zimna do kąpieli, będzie to dobre miejsce na krótki relaks (rekomenduję wam wybrać się na plażę Laguna).

Chcielibyście spróbować specjałów lokalnej kuchni? Udajcie się w tym celu do restauracji Dacha (warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika).

Foto: Videostudia / Shutterstock
Foto: Timjfii Shmaida / Shutterstock
Foto: Alexander Levitsky / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.

 • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Obowiązek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

 • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Ukrainie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

 • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Przed przekroczeniem granicy Ukrainy jesteście zobowiązani przedstawić ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19. Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie je
  online
  .

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »