Fly4free.pl

City break nad Morzem Czarnym w supercenie: Odessa na 3-dniową wycieczkę za 142 PLN (loty z Katowic + apartament w centrum)

142 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co można zrobić dysponując kwotą około 150 PLN? Pewnie kupić sobie nową sztukę odzieży, spędzić wieczór „na mieście” lub… polecieć na zagraniczną wycieczkę! Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się w okołoweekendową podróż do wspaniałej Odessy!

Na wycieczkę do Odessy wybierzecie się pod koniec miesiąca, w terminie 23 – 26 października. Czeka was bezpośrednia podróż z lotniska w Katowicach, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w dobrze zlokalizowanym Center city apartment. Na miejscu znajdziecie wszystkie udogodnienia niezbędne do krótkiego pobytu, będziecie mogli również bez przeszkód pieszo odkrywać atrakcje miasta.

Termin podróży: 23 – 26 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz 3-dniowe zakwaterowanie zapłacicie jedynie 142 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Hotel206 PLN/2 osoby/pobyt

W Center city apartment do waszej dyspozycji będzie prywatna łazienka, kuchnia, sypialnia, klimatyzacja, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Obiekt znajduje się wewnątrz klimatycznego budynku z lat 50 ubiegłego wieku – w popularnej „stalince”. Oznacza to, że wyposażono go w duże okna i wysokie sufity – będziecie mogli poczuć tam prawdziwy wschodni klimat!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Piękna, tajemnicza, o swoim własnym, niepowtarzalnym charakterze – Odessa to miejsce, które nie sposób pomylić z żadnym innym. Przekonujcie się na własne oczy, co oferuje perła Morza Czarnego.

Spacer nad morzem rozpocznijcie od Parku Szewczenki, który poprowadzi was ciągnącą wzdłuż wybrzeża ścieżką zdrowia. Lubicie historię oraz eksplorację tajemniczych miejsc? Odessa posiada katakumby, których nie powstydziłby się Paryż! Zobaczcie również słynne Schody Potiomkinowskie, kolumnadę przy Pałacu Woroncowa oraz „ruchomy” Most Teściowej. Sprawdźcie także repertuar Teatru Opery i Baletu oraz Filharmonii – wystawiane są tam światowej klasy przedstawienia, a ceny biletów zaczynają się od… 50 UAH (ok. 7 PLN).

Foto: Videostudia / Shutterstock
Foto: Timjfii Shmaida / Shutterstock
Foto: Multipedia / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.

 • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Obowiązek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

 • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Ukrainie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

 • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Przed przekroczeniem granicy Ukrainy jesteście zobowiązani przedstawić ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19. Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie je
  online
  .

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »