Fly4free.pl

Loty do Nowego Jorku z Berlina za 1661 PLN. Wejściówki na mecze NBA, NFL i NHL (x2) + 1415 PLN

1661 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pawel Iwanczenko
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nowy Jork na sportowo? Czemu nie! Skorzystaj z tej propozycji i zobacz na żywo spotkania elitarnych rozgrywek lig NBA, NHL oraz NHL! W przerwach między meczami oddaj się eksploracji miasta, które nigdy nie śpi. Gwarantuję ci, że to będzie udany wyjazd.

Do Nowego Jorku podróżować będziesz z portu lotniczego Berlin Brandenburg w terminie 21-28 listopada. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz United Airlines. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W cenę wycieczki wliczone są także wejściówki na spotkania lig NBA, NFL oraz na dwa mecze ligi NHL. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 21-28 listopada
Linia lotnicza: Lufthansa oraz United Airlines.
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Atrakcje: bilety na mecze

Za pakiet lotów oraz cztery wejściówki na wydarzenia sportowe zapłacisz 3175 PLN za osobę.

Atrakcje 1415 PLN/4 bilety/osoba

W środę 22 listopada o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie ligi NHL pomiędzy drużynami New York Islanders vs. Philadelphia Flyer. Wejściówkę (w cenie od 62.1 USD/ok. 256 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

W piątek 24 listopada o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie ligi NFL pomiędzy drużynami New York Jets vs. Miami Dolphins. Wejściówkę (w cenie od 150 USD/ok. 618 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

W niedzielę 26 listopada o godzinę 19:30 odbędzie się spotkanie ligi NBA pomiędzy drużynami Brooklyn Nets a Chicago Bulls. Wejściówkę (w cenie od 54.4 USD/ok. 225 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

W poniedziałek 27 listopada o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie ligi NHL pomiędzy drużynami New York Rangers a Buffalo Sabres. Wejściówkę (w cenie od 100.62 USD/ok. 415 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

Hotel 568 PLN/osoba/noc

W Nowym Jorku proponuję ci noclegi w The L Hotel Ascend Hotel Collection. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także zatrzymać się w 3* hotelu The Brooklyn. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Nowy Jork
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1723 PLN
  • Liczba ofert650
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Nowym Jorku
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »