Fly4free.pl

Nowy Jork i Chicago w jednej podróży z Warszawy za 2178 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2178 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Fabien Bazanegue / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przymierzasz się do pierwszej wizyty za wielką wodą? Dobrze się składa, gdyż mam dla ciebie propozycję wycieczki, w trakcie której zwiedzisz Wietrzne Miasto oraz te, które nigdy nie zasypia. W każdym miejscu spędzisz wystarczająco dużo czasu, który wystarczy do zobaczenia głównych atrakcji.

Przygotowany przeze mnie wyjazd składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji. Pierwszym etapem jest podróż na trasie Warszawa-Chicago oraz Nowy Jork-Warszawa. Loty są bezpośrednie i odbędziesz je na pokładzie samolotu linii PLL LOT.

Drugim i ostatnim elementem jest przelot na trasie Chicago – Nowego Jorku, który odbędziesz na pokładzie samolotu linii American Airlines. Ważne! Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów udasz się z bagażem podręcznym o standardowych rozmiarach oraz przedmiotem osobistym.

Termin podróży: 1 – 11 (12) marca
Linia lotnicza: PLL LOT oraz American Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Warszawa – Chicago 1.3
Chicago – Nowy Jork 5.3
Nowy Jork – Warszawa 11(12).3

Hotel od 442 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Pod Brooklyn, który znajduje się w sąsiedztwie klubu muzycznego Music Hall of Williamsburg. Także tutaj na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Chicago postaw na pobyt w 3* hotelu Congress Plaza, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Harrison oraz Grant Parku. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W mieście, które nigdy nie zasypia, możesz także zatrzymać się w 3* hotelu Holiday Inn Wall Street. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w biznesowej części Nowego Jorku. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chicago wybrać także możesz pobyt w 3* hotelu Best Western River North z tarasem widokowym na dachu. Na terenie obiektu znajduje się także kryty basen oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »