Fly4free.pl

Nowe trasy Wizz Air z Polski! Polecimy do Hiszpanii i Norwegii

Wizz Air
Foto: Aerovista Luchtfotografie / Shutterstock

Duża niespodzianka od Wizz Air. Przewoźnik chwali się nowymi kierunkami z Katowic. Od czerwca polecimy do hiszpańskiego Santander, a od września Wizz Air zainauguruje połączenie z norweskim Alesund.

Gratka dla pasażerów z południa Polski. Niskokosztowy przewoźnik Wizz Air ogłosił otworzenie nowych tras z portu lotniczego w Katowicach. Od 15 czerwca będziemy mogli polecieć (w każdy wtorek i sobotę) do Santander w Hiszpanii.

Z kolei miłośników północnych kierunków ucieszy informacja o bezpośrednim połączeniu z Katowic do Alesund w Norwegii. Inauguracyjny lot odbędzie się 16 września, podróż będzie możliwa w poniedziałki i piątki.

Hiszpania i Norwegia z Katowic

Santander to jedno z piękniejszych miejsc w Hiszpanii – idealne nie tylko na leniwy urlop, spędzony na plaży, ale także na aktywny wypoczynek. Z kolei Alesund to brama do eksploracji przepięknych norweskich fiordów.

Oba kierunki mogą stać się interesującą propozycją dla wszystkich podróżnych, którzy planują swoje okołoweekendowe wypady do Hiszpanii i Norwegii.

Co z cenami biletów? Wizz Air informuje, że ceny na nowe połączenia zaczynają się od 84 PLN. Bilety są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Bilety Wizz Air
Foto: Wizz Air
Bilety Wizz Air
Foto: Wizz Air
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jak Norwegia to byłem pewien, że to połączenie z Gdańsk :) 
cool_aka_romeo, 14 marca 2019, 11:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Santander tylko sezonowo (wakacyjnie) - od połowy czerwca do połowy września
Kashpir, 14 marca 2019, 12:14 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Santander - dobrze że chociaż sezonowo. Zwłaszcza że na Costa verde obecnie z Polski nic nie lata. Gdyby tak jeszcze doszła jakaś destynacja w Galicji...
romario22, 14 marca 2019, 19:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »