Wizz Air

Nowe trasy Wizz Air z Polski! Polecimy do Hiszpanii i Norwegii

Duża niespodzianka od Wizz Air. Przewoźnik chwali się nowymi kierunkami z Katowic. Od czerwca polecimy do hiszpańskiego Santander, a od września Wizz Air zainauguruje połączenie z norweskim Alesund.

Gratka dla pasażerów z południa Polski. Niskokosztowy przewoźnik Wizz Air ogłosił otworzenie nowych tras z portu lotniczego w Katowicach. Od 15 czerwca będziemy mogli polecieć (w każdy wtorek i sobotę) do Santander w Hiszpanii.

Z kolei miłośników północnych kierunków ucieszy informacja o bezpośrednim połączeniu z Katowic do Alesund w Norwegii. Inauguracyjny lot odbędzie się 16 września, podróż będzie możliwa w poniedziałki i piątki.

Hiszpania i Norwegia z Katowic

Santander to jedno z piękniejszych miejsc w Hiszpanii – idealne nie tylko na leniwy urlop, spędzony na plaży, ale także na aktywny wypoczynek. Z kolei Alesund to brama do eksploracji przepięknych norweskich fiordów.

Oba kierunki mogą stać się interesującą propozycją dla wszystkich podróżnych, którzy planują swoje okołoweekendowe wypady do Hiszpanii i Norwegii.

Co z cenami biletów? Wizz Air informuje, że ceny na nowe połączenia zaczynają się od 84 PLN. Bilety są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Bilety Wizz Air
Foto: Wizz Air
Bilety Wizz Air
Foto: Wizz Air
Sprawdź inne superokazje 🔥
Meksyk mniej znany 😍 Tanie loty do Meridy na Jukatanie od 2486 PLN 🌊🏝️
Meksyk z Polski 2486 PLN

Odwiedź mniej popularną część Jukatanu

Lato w Czarnogórze 🇲🇪🌅 Loty i 6 nocy ze śniadaniami za 1251 PLN 😍🔥
Czarnogóra z Katowic 1251 PLN

Zakończenie wakacji na Bałkanach: loty i 6 noclegów ze śniadaniami

Jesień w Portugalii 🌊🇵🇹 Loty do Faro i 5 noclegów w Algarve za 1229 PLN ✈️
Portugalia z Krakowa 1229 PLN

Algarve w październiku: 5 nocy w Albufeirze

Kalabria na Boże Ciało 🌊🍝 Loty i 5 nocy w hotelu przy plaży za 1179 PLN 🇮🇹👙
Włochy z Katowic 1179 PLN

Kalabria w trakcie Bożego Ciała: loty i 5 nocy ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Jak Norwegia to byłem pewien, że to połączenie z Gdańsk :) 
cool_aka_romeo, 14 marca 2019, 11:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Santander tylko sezonowo (wakacyjnie) - od połowy czerwca do połowy września
Kashpir, 14 marca 2019, 12:14 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Santander - dobrze że chociaż sezonowo. Zwłaszcza że na Costa verde obecnie z Polski nic nie lata. Gdyby tak jeszcze doszła jakaś destynacja w Galicji...
romario22, 14 marca 2019, 19:44 | odpowiedz