Fly4free.pl

Ryanair ogłasza trzy nowe trasy! Polecimy z Poznania i Modlina

ryanair samolot
Foto: JGA/Shutterstock
Ryanair ogłosił uruchomienie trzech nowych połączeń z lotnisk w Modlinie i Poznaniu. Wśród nich są dwie trasy do nieobsługiwanych dotąd włoskich miast. Wszystkie loty wystartują w marcu przyszłego roku.

Z Modlina polecimy do Rimini i Pescary, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Ryanair zapowiedział, że ceny będą zaczynać się od 106 PLN. Sprzedaż promocyjnych biletów rusza jutro, 22 listopada i potrwa do 28 listopada do północy. Niższe ceny obowiązują na loty od marca do maja 2018 roku.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do Rimini połączenia będą odbywać się w poniedziałki i czwartki. Z Modlina samolot wystartuje o 6:55, żeby dwie godziny później być już na miejscu. W drodze powrotnej start zaplanowano na 9:20 i o 11:20 będzie w Modlinie.

W te same dni będzie też latał samolot do Pescary. Wyleci z Modlina o 12:10 i będzie lądował o 14:20 będzie. Z Pescary Ryanair wystartuje o 14:45 i o 16:55 będzie już w Modlinie.

Do tej pory z Modlina można było polecieć do kilku włoskich miast – Bolonii, Cagliari, Bergamo, Neapolu, Pizy, Rzymu, Trapani i Wenecji. Teraz dochodzą kolejne dwa, w związku z czym lotnisko nie kryje zadowolenia.

–  Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem – mówi Anna Żebrowska-Dreger – Z-ca Szefa Biura Handlowo-Marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin. – Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu – dodaje.

W tym samym czasie Ryanair uruchomi również loty z Poznania do Bergamo. Podobnie jak loty do Rimini i Pescary będą odbywać się dwa razy w tygodniu, a sprzedaż biletów rozpocznie się jutro. Ceny mają zaczynać się już od 85 PLN.

– Decyzja Ryanair cieszy nas tym bardziej, że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch – mówi Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i soboty. Lot wystartuje z Poznania o 21:50, żeby na 23:35 być w Bergamo. W odwrotnym kierunku podróż rozpocznie się o 19:40 i planowo samolot w Poznaniu będzie o 21:25.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Loty z POZ powracają i ponownie fatalne godziny na ewentualne przesiadki. Jeśli dobrze pamiętam to jest to już trzecie lub czwarte podejście do tego połączenia na przemian otwieranego i zamykanego przez Ryanaira i Wizzaira.
DXmaniac, 21 listopada 2017, 17:46 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Super . Coś się dzieje w Poznaniu. Czekamy na Malage i Rzym
poznan123, 21 listopada 2017, 18:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A wiadomo mniej więcej, od której godziny startują ze sprzedażą?
sproket12001, 21 listopada 2017, 19:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czekamy na Malagę, Rzym, Lizbonę, Porto, coś w Niemczech i na południu Włoch, może Kutaisi…
Krzysztof88, 22 listopada 2017, 9:01 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Krzysztof88 Czekamy na Malagę, Rzym, Lizbonę, Porto, coś w Niemczech i na południu Włoch, może Kutaisi…
Łódź Lublinek - czekamy na cokolwiek :))
ojtomek, 22 listopada 2017, 16:10 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Widzi ktoś te 106zł? bo ja mam najtaniej 233
marcin.krakow, 22 listopada 2017, 16:30 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »