Fly4free.pl

Ryanair: Z Łodzi do Bremy, z Wrocławia do Pizy

Ryanair po serii informacji o utrudnieniach dla pasażerów i podwyżkach opłat, teraz ma dobrą passę i zasypuje nas komunikatami o nowych połączeniach. Dziś dowiedzieliśmy się o otwarciu tras: Łódź - Brema i Wrocław - Piza.Rejsy do Pizy z Wrocławia wystartują 25 marca i będą się odbywały dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Rejsy z Łodzi do Bremy rozpoczną się od 28 marca i będą operować w środy i soboty.

Oba miasta to doskonałe porty przesiadkowe do ciekawszych miejsc w siatce Ryanaira.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Drogi Hubercie, do BREMY, a nie Bremen - to miasto ma swoją nazwę w języku polskim, tak samo jak nie lecisz do Köln albo Mainz tylko Kolonii lub Moguncji. Pozdrawiam.
w, 15 grudnia 2011, 16:01 | odpowiedz
Czekam na ceny!
Guzik, 15 grudnia 2011, 16:22 | odpowiedz
mogli by dać coś do HHN po usunięciu połączenia z Rzeszowa : |
Chaosu, 15 grudnia 2011, 17:05 | odpowiedz
dokładnie ,dali by cos z Rzeszowa ,ostatnio dali Manchester ale ile mozna na te wyspy latac ,barcelona na zime usunieta wiec tylko wyspy i krajowe ,moze jak otworza w marcu nowy terminal to sypna jakimis trasami z rzeszy.
przemek, 15 grudnia 2011, 19:08 | odpowiedz
Co do pierwszego komentarza ( jak już chcemy być tacy dokładni)to ja jednak jestem za tym, aby podawać oryginalne nazwy miast. Bo potem może zrodzić się problem jak np. czekasz na lot do Pekinu, a na tablicy odlotów go nie ma, za to jest do Beijing. Albo Rzym i Roma- to nie dla każdego musi być oczywiste.
romi, 15 grudnia 2011, 19:44 | odpowiedz
Beijing jest Twoim zdaniem oryginalną pisownią? 北京 a ja takie coś przeczytałem.. Ciekawe jak w oryginalnej pisowni napisałbyś a potem przeczytał Bombaj, albo, żeby daleko nie szukać Kijów? ;k Nie mędrkuj za bardzo, taka moja propozycja:P
PapaGolf, 15 grudnia 2011, 20:20 | odpowiedz
My mieszamy i w DE też chocby BRESLAU i jak potem wytłumaczyć francuzowi że to lot do Wrocławia ;)
Amcio, 15 grudnia 2011, 20:41 | odpowiedz
romi - a jak bedzie artykul o promocji lotow do nowego jorku, powiedzmy z takiego madrytu to jestes za tym, aby pisac "nueva york"? bo wszak wlasnie tak sie wyswietli na tablicy lotniska w barajas.
Piotrek, 15 grudnia 2011, 23:49 | odpowiedz
Ryanair uruchamia nowe polaczenia tak, ale i likwiduje stare. Sumarycznie moze i jest troche wiecej nowych, ale duzo starych tez znikneło. Moze to i dobrze przynajmniej dla tych co lubie leciec gdzies w nowe miejsca ze swoich okolic zamieszkania. Natomiast dla tych co sie gdzies juz przyzwyczaili latac lub musza latac do pracy czy rodziny to nie koniecznie lepiej ze sa te zamiany....
hol2, 16 grudnia 2011, 2:56 | odpowiedz
Super. Zobaczcie na na stronach Ryanair, jak wygląda siatka połączeń z Bremy. Już nie będzie trzeba latać przez Oslo na Wyspy Kanaryjskie, tylko z międzylądowaniem w Bremie. Mam nadzieję, że w ten sposób uda się składać ciekawe loty.
skaut, 16 grudnia 2011, 10:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »