Fly4free.pl

Nowa wakacyjna trasa z najmniejszego lotniska w Polsce. Polecimy do Albanii!

Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
W przyszłorocznym sezonie letnim biuro podróży Rego-Bis uruchomi loty czarterowe z Zielonej Góry do Albanii. Połączenie ma wystartować 16 czerwca i będzie realizowane raz w tygodniu, a wycieczki są już dostępne na stronie internetowej touroperatora.

O uruchomieniu połączeń czarterowych do Albanii przedstawiciele lubuskiego samorządu mówili już od dłuższego czasu. W poniedziałek informacja ta została potwierdzona – wycieczki do tego kraju z wylotem z Babimostu sprzedaje już biuro podróży Rego-Bis. Z systemu rezerwacyjnego touroperatora wynika, że pierwszy lot do Tirany wystartuje 16 czerwca, a loty będą realizowane raz w tygodniu – co niedzielę.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, klienci Rego-Bis mogą wybierać spośród hoteli w znanym albańskim kurorcie Durres oraz pobliskiej miejscowości Golem. 

– Albania w naszej ofercie stanowi ważną destynację. Jako prekursorzy wyjazdów do tego kraju, tym bardziej się cieszymy mogąc poszerzać ofertę o kolejne lotniska, miasta wylotu. Rozwój jest dla nas ważny i na pewno nadal będziemy konsekwentnie pracować nad zwiększaniem ilości połączeń czarterowych. Nigdy nie baliśmy się wyzwań i śmiałych pomysłów, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość – mówi Gabriela Mańska-Sokullu, prezes Rego-Bis.

Foto: Rego-Bis

– Albania to bardzo rozwojowy kierunek. Z każdym rokiem notuje duże wzrosty ruchu lotniczego i turystycznego. Tylko w zeszłym roku ponad sto tysięcy Polaków spędziło tam wakacje. Cieszymy się, że nasza siatka połączeń powiększa się o dodatkowy kierunek oraz nowego touroperatora, który w Porcie Lotniczym w Zielonej Górze dostrzega potencjał i możliwości powiększenia swojej oferty – mówi Sławomir Kotylak, dyrektor departamentu Infrastruktury i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego.

Siatka połączeń lotniczych z Portu Lotniczego w Zielonej Górze składa się z regularnych połączeń do Warszawy oraz czarterowych do Turcji, Egiptu, Tunezji i Albanii.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »